Ovulace po mimoděložním těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petyšé
Stálice 80 příspěvků 18.01.19 18:40
Ovulace po mimoděložním těhotenství

Ahoj holky, chci se optat jak na tom jste s ovulací po mimoděložním těhotenství? Já z posledních 4 cyklů měla jen jednou na správné straně. Byl mi odebrán levy vejcovod a podle ultrazvuku ovulace říjen - vlevo, listopad - vpravo, prosinec - vlevo, leden - vlevo. Vím že to nemusí být vždy nastřídačku, ale kdyby to mělo být takhle stále tak se šance na otěhotnění za rok sníží třeba ze 6 na 3. :oops:
:oops: :oops:

Reakce:
Sashie
Ukecaná baba ;) 2049 příspěvků 1 inzerát 18.01.19 18:46

Já tedy nejsem po mimoděložním, ale mám něčem vejcovod neprůchodný. A nakonec jsme skončili na IVF, po dvou letech snažení a asi třech inseminacích. Je to sázka do loterie. A ano, z 12 měsíců takto můžeš mít ovulaci na „správné“ straně třeba jen 3×… U mě šlo i o věk, nemáme čas to třeba pět let zkoušet. Ale na druhou stranu se to může povést hned, jak jsem řekla - loterie :cert:

Petyšé
Stálice 80 příspěvků 18.01.19 18:51

@Sashie no mě taky honí věk - letos 34 a dítě zatím žádný. Dr říkal, že zkusíme 3×inseminaci když se nezadaří tak laporo-aby zjistili zda je druhý vejcovod průchozí. Pak by jsme věděli víc. Jen mě děsí to že to je strašně zdlouhavé :? A u vás se IVF zadarilo? :srdce:

Mandarines
Kecalka 457 příspěvků 18.01.19 20:21

@Petyšé Já už jsem teda měla mimodelozni v roce 2017 a vzali mi jeden vejcovod, ale doktorka mi vysvětlovala, že i kdyby byla ovulace z toho druhého tak ten jediný vejcovod se může natáhnout pro to vajíčko, takže by mela byt šance i na té straně, kde ho museli odstranit :) přeji ať se brzy zadari :kytka:

Sashie
Ukecaná baba ;) 2049 příspěvků 1 inzerát 18.01.19 20:37

@Petyšé na první dobrou, teď mi tu běhá roční po bytě a demoluje ho :mrgreen: a druhé je v břiše. Nemám žádný hormonální problém, takže jsme mohli jet v minimum hormonů a obě děti jsou z KET v nativu. Taky jsme vyzkoušeli tři inseminace, pak jsme šli do IVF. Ono to taky chvilku trvá, než se vyřídí papíry a začne cyklus.
Doktor mi říkal, že laparoskopie kvůli průchodnosti toho druhého je zbytečná, spousta věcí se při tom nezjistí. Vyjde už třeba lépe nechat si zjistit průchodnost pod ultrazvukem. A když je to takhle, tak je to pak už efektivnější řešit pomocí IVF, pokud už není tolik času.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >