Ovulace po otěhotnění

Anonymní
22.4.21 20:47

Ovulace po otehotnrni

Ahoj holky, devcata, zeny.
Prosim o zkusenost pripadne nazor…
Posledni MS jsem mela pred 51 dny. Intimco s manzelem probehlo pred 36 dny. MS v terminu neprobehla. Tehotensky test nasledne pozitivni. Vcera jsem byla na ultrazvuku. Tehu zatim nepotvrzeno. Zatim jen gestacni vacek v deloze. Tak jsem doufala, ze o tyden pozdej bude potvrzeno. No ale dnes jsem teda velmi znejistela. Dostavil se „ovulacni hlen“. Bazalni teplotu nemerim a kdybych nebyla tehotna, tak bych dnes podle kalendare opravdu mela ovulovat. Co si o tom myslite??? Mate nekdo zkusenost s necim podobnym? Ovu by prece v tehotenstvi probihat nemela…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
22.4.21 20:57

V těhotenství bývají sliznice pohlavních orgánů vlhké a zvýšený sekret je úplně normální. Kluzký výtok průhledný až bílý. Neumíš použít Google a něco si o tom nastudovat?

• Citovat
  • Nahlásit
22.4.21 21:00

Dik za urazku, hned je mi lip.

Příspěvek upraven 22.04.21 v 21:01

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8359
22.4.21 21:01

To nebyl ovulacni hlen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53287
22.4.21 21:09

Ovulace v těhotenství učitě ne. Ten hlen bude průvodním jevem těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 21:14
@zvědavka zvědavá píše:
Dik za urazku, hned je mi lip.Příspěvek upraven 22.04.21 v 21:01

To nebyla urážka. Pokud to tak vyznělo, tak se omlouvám. Nicméně nestačím se divit, že by někdo zvýšený výtok považoval za ovulační hlen. Zvýšená vlhkost rodidel je popsána i ve starých učebnicích, prostě všude. Každý, kdo by přečetl jen jediný článek o těhotenství, na to musel narazit. Stačí první článek na Google. A ovulace se zastaví.
Anonym proto, že jde o intimní téma. Můj příspěvek neměl být urážkam

• Citovat
  • Nahlásit
16519
22.4.21 21:30

@zvědavka zvědavá ovulace v těhotenství? Ale no tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4188
22.4.21 22:08

A to intimčo s manželem bylo jen před 36 dny nebo i později? Protože, jestli jsi těhotná 36 dní, tak by na ultrazvuku mělo být vidět něco víc než jen gestační váček. Řekla bych, že těhotenství bude tak o 2 týdny mladší.
A k dotazu - ne, ovulace v těhotenství opravdu neprobíhá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1074
22.4.21 22:16

Možné to je, dochází tak k superfetaci (přeplodnění) - dochází k tomu při zpožděném uhnízdění prvního embrya. Ale těžko říct, je-li to zakladatelčin případ (ten hlen může být cokoli). Je to hodně vzácné. Narodí se pak třeba „dvojčata“, co jsou i o dva-tři týdny jinak počatá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9758
23.4.21 07:10

Jestli byl styk jediný a to před 36 dny tak by na ultrazvuku muselo být něco víc než gestační vaček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.4.21 08:12

Prave proto, ze byl styk opravdu pred 36 dny a byl videt jen gestavni vacek a hlen byl opravdu jako hlen ovulacni jsem zalozila tuto diskusi. O miminko jsme se snazili 8 let. Mame za sebou neuspesne IVF (vajicka v inkubatoru spojene se spermijema se nevyvijela a nebylo ani co zavadet) a ted by to najednou vyslo prirozene a jen po jednom intimcu v danem mesici… Jsem opravdu nervozni, protoze po 36 dnech byl videt vazne jen gestacni vacek a hlen byl opravdu jako hlen ovulacni v terminu, kdy bych opravdu mela ovulovat, kdybych nebyla tehotna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31045
23.4.21 10:12

@zvědavka zvědavá ovulace v těhotenství je nepravděpodobná. I v případě neprospívajícího těhotenství.
Hlen v těhotenství prostě je, to řídí hormony.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat