Ovulace po ovitrelle, pozitivní ovulační test

Anonymní
5.2.20 13:47

Ovulace po ovitrelle, pozitivní ovulační test

Ahoj holky, prosím radu… V pondělí jsem byla na utz, podle doktorky folikuly krásně nachystané, bohužel nevím, kolik mm. Včera mi píchla ovitrelle, už cca 6h po aplikaci pozitivní ovulační test, ale žádný duch, testovací čárka výraznější než kontrolní, ráno opět takto výrazně pozitivní. Je možné, že by k ovulaci už došlo?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
5.2.20 13:54

Po ovitrelle nemá cenu testovat protože bude pozitivní nejakou dobu, to samé když si třeba zítra udělaš tt tak bude pozitivní - ovitrelle je hcg… Ovulace po ovitrelle má nastat do 48 hodin… a určitě po aplikaci do těch 48 hodin ovulace proběhne :)

• Nahlásit
  • Citovat
6274
5.2.20 14:32

Po ovitrelle budeš mít pořád pozitivní ovulační i těhotensky test. Nemá teď cenu testovat, dokud nevyprcha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49483
5.2.20 14:33

No a nebo test zareagoval na ovitrelle. Ale jinak jo, technicky to možné je, že tělo vyšle samo signál k ovulaci dřív, než byl píchnut ovitrelle, takže se dá ovulovat i pár hodin po něm. To už ale nezjistíš. Na testy bych takhle pod lékařským dohledem kašlala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
26.3.20 19:11

@karkarka Ahojky, píšeš že po Ovitrelle je i ovulační test pozitivní? Je to opravdu tak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
26.3.20 19:17

Já jen, že jsem si dnes ve 12 hod píchala Ovitrelle a břicho mě do teď nebolí. Minulý měsíc, když jsem si ho píchla, do pár hodin mě břicho začalo bolet a myslela jsem si, že je to tak v pořádku a dnes nic :think: tak jsem šla a udělala jsem oči test a byl pozitivní, tak jsem si myslela, že se mi už odstartovala ovulace…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6274
26.3.20 20:03

@Stessi po pichnuti ovitrelle bude ovulační test vždy pozitivní. Testovat po injekci už nemá cenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
26.3.20 20:22

@karkarka vidíš to, to jsem netušila.. Tak to už asi nezjistím, kdy mi proběhne ovulace :( Zítra jdu na IUI, tak to bude zase moment překvapení za 14 dní :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama