Reklama

Ovulace- potřebuji poradit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 16:48
Ovulace-potrebuji poradit

Na snažení o dítě mam vzdy jeden den v měsíci, proto se ptám. Otěhotněla jsem třikrát ze styku 17 den, ale normálně mám cyklus 31 dni. Ten poslední měl ale 29. Mám to zkusit zase 17 den? Ovulace se asi posunula a ja ted nevim, jestli dopredu nebo dozadu. Hlava mi to nebere. Diky moc.

Reklama

Reakce:

Tableta
Závislačka 3964 příspěvků 22.04.18 16:49

To, že byl cyklus kratší než obvykle, nemusí nutně znamenat, že ovulace proběhla dřív :jazyk:

Pipet
Generální žvanilka 24069 příspěvků 22.04.18 16:50

A hlavně to neznamená, že se posune i ten další cyklus :nevim:

ivašot.
Kelišová 6244 příspěvků 22.04.18 16:53

A ovulační testy nebo měření bazální teploty si nezkoušela?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 16:55

@ivašot. Ovulacni testy jsem zkoušela, mam doma, ale nikdy se mi nic neukazalo. Nekdy se pry musi 3 krat za den testovat. Bazalni teplotu nemůžu kvuli praci na směny. Ale ja tedy znovu zkusím 17 den. Nechám to na osudu.

Tableta
Závislačka 3964 příspěvků 22.04.18 16:57
@Anonymní píše:
@ivašot. Ovulacni testy jsem zkoušela, mam doma, ale nikdy se mi nic neukazalo. Nekdy se pry musi 3 krat za den testovat. Bazalni teplotu nemůžu kvuli praci na směny. Ale ja tedy znovu zkusím 17 den. Nechám to na osudu.

Já bych přidala ještě 15. To je skoro na jistotu.

ivašot.
Kelišová 6244 příspěvků 22.04.18 16:57
@Anonymní píše:
@ivašot. Ovulacni testy jsem zkoušela, mam doma, ale nikdy se mi nic neukazalo. Nekdy se pry musi 3 krat za den testovat. Bazalni teplotu nemůžu kvuli praci na směny. Ale ja tedy znovu zkusím 17 den. Nechám to na osudu.

jestli je to tak vyhrocené, že máš opravdu jen jeden pokus za cyklus, tak bych to těmi testy jistila. Případně si nechat od doktora potvrdit ovulaci ultrazvukem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 17:02

@Tableta Muzu jen jeden den to zkusit. :-)

lachtanice86
Kelišová 5720 příspěvků 22.04.18 17:12

Jen jestli jeden den, tak bych poprosila doktora o kontrolu ultrazvukem

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 19:01

@lachtanice86 To jsem nevedela, ze muzu prijit za doktorem s tímto požadavkem. On to vidi dopredu? Muj Dr.ale ordinuje jen jeden den v týdnu, tak nevim.

lachtanice86
Kelišová 5720 příspěvků 22.04.18 19:07

Když jsme se snažili o mimčo můj doktor mě každý druhý den zval na folikulometrii. Neplatila jsem nic a věděla jsem cca kdy tu ovulaci mám.

semisova
Kecalka 500 příspěvků 22.04.18 19:10

Zjistit to muže ultrazvukem. Já byla jednou na prevenci asi desátý den cyklu a říkám ze chceme a on ze na to koukneme, říkal ze je ten folikul velký tak a tak a ze za dva dny by mělo dojít k ovulaci a ať to zkusíme v neděli a pojistíme ještě radši v úterý. A vyšlo to. :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama