Ovulace - poznáte jí přesně?

383
16.11.20 09:38

Ovulace - poznáte jí přesně?

Ahojky holky, jsem nějak zmatená, tak třeba někdo s větší zkušeností poradí. Předem říkám, že mám dvě děti, ovulaci cítím až od druhého porodu, dřív jsem jí necítila. Snažíme se o třetí miminko a ovulaci cítím - nebo jsem si to myslela do tstování ovu testů. Vše začíná hlenem, druhý den mě začíná bolet mírně vaječník a při dosenutí cítím bolest a fakt si musím dávat pozor jak rychle si sednu. Druhý den ta bolest je větší, asi největší, při dosednutí a vaječník bolí nejvíc - ten den já považuji za ovulaci. Třetí den je bolest vaječníku menší a po dosednutí ne tak hrozné ale stále to cítím. Čtvrtý den mi začínají citlivět bradavky a trvá to další 3 dny, ale bolesti vaječníků už nejsou. Tak a největší úlet jsou asi ovulační testy, které mi ukazují, že ovulace je prakticky až den, kdy začínám mít citlivé bradavky, ale přitom cítím, že ovulace už není. Před pár měsíci jsem otěhotněla (bohužel revize) ale to jsem netestovala, byli jsme na dovolené. Jak to máte vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5839
16.11.20 10:09

Zkus merit bazalni teplotu, ta Ti ovulaci potvrdi presne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
16.11.20 10:17

@Jogrr když při ní musís spát v kuse, ne? Ale já v noci vstávám k dětem, malokdy spím celou noc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
657
16.11.20 10:25

Prý bolí když folikul roste. Jakmile praskne bolest ústava a to je teprve ovulace, den kdy se vajíčko vydá na cestu. To by pak sedělo k tvému testování ne? Jinak na měření BT se doporučuje za stejných podmínek, tedy po probuzení po alespoň 5ti hodinách spánku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5839
16.11.20 11:10

@sportyM nekde jsem cetla, ze staci 3h spanku v kuse, ale chapu, ze i to muze byt pro nekoho nedosazitelne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama