Ovulace před MS, ta dorazila za 10 dní - těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Yankee_Z
Povídálka 22 příspěvků 08.10.14 21:23
Ovulace před MS, ta dorazila za 10 dní- těhotná?

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda jste některá měla ovulaci těsně před MS, poté MS měla zpoždění cca 10 dní a nakonec MS dorazila. Pokud ano, byly jste i přesto těhotné? Nebo zda je toto vůbec možné? Ikdyž po přečtení pár diskuzí, je možné asi vše. :think: Děkuji moc za odpovědi. :hug: :)

Reakce:
Yankee_Z
Povídálka 22 příspěvků 08.10.14 21:28

Zapomněla jsem dodat, že v období ovulace (těsně před MS) jsme samozřejmě s přítelem měli sex. :srdce: :cert: Proto se ptám, zda je možnost být vůbec těhotná, ikdyž MS dorazila…Děkujiii :)

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 21:34

@Yankee_Z po ovulaci nastava tzv luteani faze…cili kdyz vim kd ybyla ovulace pricitam prumerne 14 dní…takze spis nevim kdy byla ovulace a myslim si ze..dotaz je zvlastni, kdyz ms dorazila na co se vubec ptas, doporuciji si nastudovat jak to v tele zeny chodi ;)

fialína
Závislačka 4542 příspěvků 08.10.14 21:37

Jo, když se mi posune ovulace, tak se posune často i MS… pokud MS přišla, tak šance, že jsi těhotná, je minimální, resp. je to jako v každém jiném případě - ano, těhotná můžeš být i přes MS, ale pravděpodobnost je malinká.

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 21:41
@fialína píše:
Jo, když se mi posune ovulace, tak se posune často i MS… pokud MS přišla, tak šance, že jsi těhotná, je minimální, resp. je to jako v každém jiném případě - ano, těhotná můžeš být i přes MS, ale pravděpodobnost je malinká.
:palec:
beruska9
Extra třída :D 10942 příspěvků 08.10.14 22:48

Presne, pokud jsi si jista, ze jsi mela ovulaci pozdeji, tak se ti nezpozdila ms, ta totiz byva vzdy stejnou dobu od ovulace. Jakoby ms krvaceni pri tehotenstvi nekdo ma, ale je to mensina. Navic nevim jak presne „tesne pred ms“ (asi myslis tesne pred ocekavanym terminem ms) jsi tu ovulaci mela, ale kratka lutealni faze take moznosti tehotenstvi moc neprospiva.
V kazdem pripade, pokud uz mas cca 14 dni po ovulaci, tak si udelej test…nicmene bych to videla jako malo pravdepodobne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Královna a vévodkyně na státní návštěvě: Panovnice tímto utnula všechny drby

Královna Alžběta (92) navštívila londýnskou univerzitu po boku Kate Middleton... číst dále >

Tvůrce Mafie pálí ostrými do ODS, schytal to Fiala i Novotný. Důvod? Klaus!

Vyloučení Václava Klause mladšího (49) z ODS vyvolalo na pořádný rozruch. K... číst dále >