Ovulace pred prvim porodem vs po porodu

Anonymní
19.12.19 20:12

Ovulace pred prvim porodem vs po porodu

Mile zeny,
zajimalo by mne, jestli ma ocekavat nejaky rozdil pri ovulaci ted po porodu ve srovnani s ovulaci pred tehotenstvim a porodem. Pred tehotenstvim me pri ovulaci z praveho vajecniku bolelo v podbrisku vzdy, pri ovulaci z leveho jen nekdy. Ted nevim, jesli to take bude bolet jestli bude bolest lokalizovana na stejnem miste nebo jestli to vubec bude bolet.
Jak jste to mely/mate vy?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

343
19.12.19 20:48

Před porodem mě nebolelo nic ani sem nevěděla kdy je. Po porodu mě už bolí celý podbrisek a každý měsíc poznám z kterého vaječníku jde.. Takže se to může změnit :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10202
19.12.19 21:15

Před porodem jsem to věděla na jaké straně zrovna mám ovulaci, ale bylo to ok, teď po porodu lezu bolesti po zdi a nejsem schopná pár hodin fungovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9830
19.12.19 21:27

Před porodem mě ní nebolelo a po porodu ano.. i když mě břicho bolí víc dní takže nevím kdy přesně je ovu a pak se strašně nafouknu po ovu takže vím že probíhá… pak mě teda začnou PMS :?… což jsme nikdy předtím neměla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
144
19.12.19 21:55

Mám to stejně jako před porodem, při ovulaci mě bolí břicho, ale z kterého vaječníku nepoznám. Teď to možná bolí asi trochu méně, ale zase tak 2 dny. Menstruaci mám stejnou. Švagrová před porodem necítila nic, teď ji bolí břicho, občas pozná i který vaječník.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.12.19 09:36

Tak zatim to vypada, ze ovulace je bolestivejsi po porodu. Mel to nekdo naopak?
Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
703
20.12.19 11:17

Ja pred porodem zadnou ovulaci ani nezaznamenala, po porodu je to masakr, ibalgin to jisti… poznam i stranu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.12.19 18:27

Mírné bolesti před i po, někdy poznám vaječník, ale menstruace je po porodu hrozná, týden před alespoň 3× migréna, první 2 dny krve jak z vola :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.12.19 18:33
@Kristynka22 píše:
Mírné bolesti před i po, někdy poznám vaječník, ale menstruace je po porodu hrozná, týden před alespoň 3× migréna, první 2 dny krve jak z vola :lol: :lol:

Nestras, ja mela silnou ms pred otehotnenim 8o

• Nahlásit
  • Citovat
9830
21.12.19 11:58
@Anonymní píše:
Nestras, ja mela silnou ms pred otehotnenim 8o

Jo já také silnou í před á po také a ještě víc a dyl :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek