Ovulace při antikoncepci. Může se stát?

Anonymní
8.5.21 11:38

Ovulace při antikoncepci. Může se stát?

Dobrý den. Beru antikoncepci už dlouho a vím že ovulace neprobíhá.. ale mám pocit že jsem ji teď měla. Beru přesně na čas pilulky a jednou jsem se o 15 minut opozdila. Den po tom jsem měla styk a asi 3 dny po styku jsem měla všechny příznaky ovulace. Menstruace mi přišla ale ta asi může být při braní pilulek i v těhotenství. Je možné že bych teda měla tu ovulaci i přes pilulky?

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1602
8.5.21 12:18

Měla jsi pár hodin po požití tabletky průjem? Nebo jsi zvracela? Když sis vzala prášek, pila jsi nějak hodně alkoholu? Nebrala jsi antibiotika?
Pokud si na všechno z toho odpověděla ne, tak nejsi těhotná a ani si neměla ovulaci. Příznaky po sexu mohly být z kdečeho.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9013
8.5.21 13:25

Nejsi těhotná.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1403
8.5.21 21:02

15m minut zpoždění v braní tablety je jako plivanec do moře

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat