Ovulace při pravidelném cyklu

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

simusiacik
Kecalka 197 příspěvků 05.01.17 18:14
Ovulace pri pravidelnem cykle

Ahoj holky,

prosim vas stalo sa niektorej, to, co mne- pravidelna ms (30-31 dni),pozitívne ovu testy (vid foto raz 16 dc naposledy 14 dc), v case ovu podla testov pichanie pri vajecniku…jedna cysta v deloznim hrdle (ale ta s plodnostou nesuvisi), inak vsetko Ok… A dr na poslednych 2 folikulometriach nemala pocit, ze vnutorne prostredie je ovulacne. Zacinam byt zufala, chce mi dat clostylbegyt eventualne ma poslat do centra asistovanej reprodukcie (po 7 Mes snazenia, posledne 4 intenzivne)… dost som to oplakala… Zacala som pit inofolic, tak uvidime…

Stalo sa niektorej z vas, ze mala MS pravidelne a pritom anovulacne cykly? Pomohlo nieco prirodne alebo az chémia a hormony?

Dakujem krasne za akúkoľvek radu a postreh :hug:

Reakce:

andelka83
Neúnavná pisatelka 19880 příspěvků 05.01.17 18:27

Já bych zkusila měřit bazální teplotu. Ty testy nejsou jisté, jen orientační. Obecně když máš cykly 30-31 dní tak by ovulace měla být mezi 15 a 20 dc. Tak záleží kdy testujes, a kdy se dělá folikulometrie, aby to nebylo zbytečně brzo. Totéž snažení.

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 05.01.17 18:40

Také doporučujji bazální teplotu. Ovulační testy ukazují jen přípravu na ovulaci, ale teplota může potvrdit, že nakonec skutečně proběhla. Hodně štěstí. :kytka:

simusiacik
Kecalka 197 příspěvků 05.01.17 19:37

@andelka83 asi mas pravdu, skusim to dalsi cyklus, nieco si o tom načítam. Jeden test bol pozitívny 16dc, druhy podla mna 14dc. Dr vravela, ze 12-13 DC nic… nevidi ziadne folikuly a nevie ani ci ovu bola/bude, len 6 sliznica… Tak asi by bolo vhodne mozno vymeniť aj dr :D

simusiacik
Kecalka 197 příspěvků 05.01.17 19:38

@Litta dakujem,urcite to pred pchanim hormónov do seba skusim :)

andelka83
Neúnavná pisatelka 19880 příspěvků 05.01.17 20:08

@simusiacik no ja tez mivam cykly 30-33 dni bezne, a ovulaci kolem 20 dc. Kdoví co by u mě 12_13 dc viděla, asi nic moc. Děti mám dvě bez problémů.
Když jsi měla pozitivní 16 dc tak ovulace mohla být za den dva.

simusiacik
Kecalka 197 příspěvků 05.01.17 21:21

@andelka83 dakujem,dost ma to povzbudilo :) stale bolo snazenie 11-15 dc, tak budeme skusat ob den 12-20 dc snad… Beriem aj ten inofolic, no nic nenasvedčuje tomu, ze by som naozaj mala mat nejaky problem… :? Skusim - ak pride ms tu bazalku :nevim:

simusiacik
Kecalka 197 příspěvků 09.01.17 14:04

Tak dnes som bola aj na sonografii stitnej zlazy- nedalo mi to a je uplne v poriadku… cyklus pravidelny, v poriadku…tak skusim asi merat tu BT, ale zacinam byt aspo ntroska kludnejsia, asi sa naozaj len nevieme trafit do ovu, ktora je pri 31 DC neskor ako som myslela… :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >