Reklama

Ovulace při prodloužení délky cyklu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.18 17:56
Ovulace při prodloužení délky cyklu?

Poprvé jsem otěhotněla ze styku 17 DC, podruhé taky. Styk byl vždy jen jednou. Měla jsem délky cyklu 31. Po druhé revizi jsem teď měla 3 krát délku cyklu 32 nebo 33. Teď to chci zase zkusit 17 DC. Je možné, že se mi ovulace posunula třeba o jeden nebo dva dny? Anonym nebo smazat.

Reklama

Reakce:

Kskaja
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 28.01.18 18:03

Ano, je to možné.

Litta
Extra třída :D 13431 příspěvků 28.01.18 18:28
@Anonymní píše:
Poprvé jsem otěhotněla ze styku 17 DC, podruhé taky. Styk byl vždy jen jednou. Měla jsem délky cyklu 31. Po druhé revizi jsem teď měla 3 krát délku cyklu 32 nebo 33. Teď to chci zase zkusit 17 DC. Je možné, že se mi ovulace posunula třeba o jeden nebo dva dny? Anonym nebo smazat.

Určitě je to možné, po těhotenství, byť krátkém, se může změnit i celková délka cyklu, najednou můžeš ovulaci ne/cítit, všechno možné… Každopádně stykem 17DC pokryješ teoreticky asi 3 dny kolem, takže se snad trefíte. Jistější bys to měla ověřit testy nebo ideálně bazální teplotou.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.18 18:33

@Litta Testy doma mám, ale nikdy mi nic neukázali. Já to tedy zkusím toho 17. Děkuji za názor.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.18 18:35

@Litta Já jsem vždy použila gel Conceive plus, který prodlužuje životnost spermií atd. Věřím, že pomůže i tentokrát.

Litta
Extra třída :D 13431 příspěvků 28.01.18 18:48
@Anonymní píše:
@Litta Testy doma mám, ale nikdy mi nic neukázali. Já to tedy zkusím toho 17. Děkuji za názor.

Já ty testy moc ráda nemám, právě kvůli tomuhle. Někomu neukazují nic a přitom ovuluje, jinému zas hezky ukážou tu hormonální přípravu na ovulaci, ale ono k ní pak nedojde,… Z tohohle důvodu mi přijde ta teplota lepší, případně i další symptomy. A vy to máte nějak složité s potkáváním se, nebo proč to nepojistit i okolo? ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.18 19:01

@Litta Teplotu zase nemůžu kvůli práci na směny, ale to nevadí. Vím, kdy ji mám plus minus. Jen teda zvažuji, jestli nezkusit 18 DC. Žiji se ženou a budu mít k dispozici sperma od dárce. Ale jen jednou v tom měsíci.

Litta
Extra třída :D 13431 příspěvků 28.01.18 19:04
@Anonymní píše:
@Litta Teplotu zase nemůžu kvůli práci na směny, ale to nevadí. Vím, kdy ji mám plus minus. Jen teda zvažuji, jestli nezkusit 18 DC. Žiji se ženou a budu mít k dispozici sperma od dárce. Ale jen jednou v tom měsíci.

Aha, takhle, tak to jo. ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >