Ovulace s negativním ovutestem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
elba11
Kecalka 189 příspěvků 07.11.14 10:52
ovulace s negativním ovutestem

Ahoj holky, potřebuju poradit. Snažíme se už dlouho o mimčo, zatím se nám zadařil jen jeden sp. potrat. Po potratu jsem začala měřit a testovat, ale nejsem z toho moudrá. Dle Dr. i Dr. z CARu jsme oba zdraví a nevědí, proč se nedaří. Mám pravidelné cykly 28-30 dní. V minulém cyklu jsem byla na utz, tak vím kdy byla ovulace- jenže mě kolem těch dnů vycházely sněhobílé ovu- testy! Teď to samé, ve středu jsem byla na utz, měla jsem dva 15 mm folikuly, testuju od pondělka 2× denně a nic, spíš naopak, v pondělí jsem měla slabou čárku, která slábla a úplně zmizela. Dnes jsem slacnostně z ranní (!) moči ulovila ducha. Přitom ovulaci dle předchozích zkušeností z utz čekám dnes či zítra. Měla jste to některá stejně? Pořád hledám proč to nejde, kde je chyba, kterou doktoři třeba nevidí.
Když jsem se ptala svého gyn, tak ten řekl, že je to divný a v caru mi řekli, ať nic netestuju a neměřím, že to jsou blbosti. :nevim:
Jinak BT mám ukázkové, až na to, že teplota vyskočí až 3 dny po ovulaci. Hlen mi minule začal zárověn se zovulováním a čípek měkne a otvírá se tak 3 dny před ovu.
Potřebuju uklidnit, že se dá i s bílými ovu testy otěhotnět. :)

Reakce:
zuzanx
Ukecaná baba ;) 1028 příspěvků 07.11.14 12:39

Ahoj, mě taky nikdy nevyšel pozitivní ovulační test. A otěhotněla jsem - paradoxně ten měsíc, který jsem celý testovala na ovulaci, která dle testů neproběhla. Takže podle ovu testů bych teď neměla mít 9 měsíčního syna :-) Takže buď v klidu, ty testy asi nefungují na všech ;)

elba11
Kecalka 189 příspěvků 07.11.14 13:45

@zuzanx to ráda čtu :) a měla jsi je bílé, nebo jen slabší čárku oproti kontrolni?

Solaris
Závislačka 4821 příspěvků 07.11.14 14:04

@elba11 co zkusit jinou značku testů?
Já použila párkrát tyhle a naprosto v pohodě ukázaly, co měly ;)

elba11
Kecalka 189 příspěvků 07.11.14 16:05

@Solaris tyto jsem jednou měla, dál nějaký od GS a nyní Dr. Max…

zuzanx
Ukecaná baba ;) 1028 příspěvků 07.11.14 16:36

@elba11
Jak kdy, někdy úplně bílo, někdy slaboučká čárečka… :)

elba11
Kecalka 189 příspěvků 08.11.14 16:19

@zuzanx nechápu, jak je to u některých ženských možný :)

zuzanx
Ukecaná baba ;) 1028 příspěvků 08.11.14 22:41

@elba11
Přesně. Jinak já měla ty GS a Dr. Max.

Váš příspěvek
Reklama