Ovulace s pozvolným vzrůstem bazální teploty

Anonymní
26.2.20 10:24

Ovulace s pozvolným vzrůstem bazální teploty

Dobrý den, o ovulaci je toho tady už mnoho. Ale stalo se mi již několikátý cyklus, že do cca poloviny cyklu mám bazální teplotu vždy kolem 36,5°C a v polovině potom 36,7 nebo 36,8°C cca 1-3 dny a poté teprve 36,9-37,1°C do konce cyklu. Tedy pozvolný vzrůst, nikoli náhlý. Nestalo se někomu z vás? Je to ovulace vůbec? Na ultrazvuku jsem byla několikrát, ale to byla teplota zrovna skoková.

Měřím vždy po probuzení ve stejný čas a stejným teploměrem, na 2 desetinná místa, v pochvě…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

155
26.2.20 12:14

Moc se v tom stourate… :nevim: Predpokladam, ze chcete otehotnet, takze je uplne jedno, kolik desetinnych mist mate teplotu, pokud mate cyklus 30 dni, zacnete soulozit od 12.dne do 22. dne cyklu ob den (tj. min. 6×),dele spermie neprezije…a pokud vam to do pul roku nepujde, tak stejne bude problem u vas, ze neovulujete, nebo ma Vas muz problem se spermiemi a bude potreba odborna pomoc… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1764
26.2.20 18:33
@Anonymní píše:
Dobrý den, o ovulaci je toho tady už mnoho. Ale stalo se mi již několikátý cyklus, že do cca poloviny cyklu mám bazální teplotu vždy kolem 36,5°C a v polovině potom 36,7 nebo 36,8°C cca 1-3 dny a poté teprve 36,9-37,1°C do konce cyklu. Tedy pozvolný vzrůst, nikoli náhlý. Nestalo se někomu z vás? Je to ovulace vůbec? Na ultrazvuku jsem byla několikrát, ale to byla teplota zrovna skoková.Měřím vždy po probuzení ve stejný čas a stejným teploměrem, na 2 desetinná místa, v pochvě…

stahni si aplikaci fertilityfriend zapisuj si bt do grafu a ten ti zpetne ovulaci vyznaci.to ze teplota jde postupne nahoru je spravne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.2.20 07:19
@naka1911 píše:
stahni si aplikaci fertilityfriend zapisuj si bt do grafu a ten ti zpetne ovulaci vyznaci.to ze teplota jde postupne nahoru je spravne

O to mi šlo, že jde postupně a ne skokově nahoru :) Aplikaci stáhnu. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
1764
27.2.20 07:36
@Anonymní píše:
O to mi šlo, že jde postupně a ne skokově nahoru :) Aplikaci stáhnu. :kytka:

ono je to vlastne jedno hlavne ze jde po ovu nahoru ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama