Ovulace s příznaky i přes negativní ovulační test

Anonymní
15.4.16 12:41

Ovulace s příznaky i přes negativní ovulační test

Ahoj holky,

chci se poradit. Ovulaci si již měřím několik cyklů pomoci ovulačních testů (i se mi díky tomu podařilo před půl rokem otěhotnět, ale těhotenství bohužel nedopadlo dobře).

Teď však jeden cyklus na mě ovulační testy nějak nefungují - vůbec mi neukázaly žádnou pozitivitu (jen již týden mám slabou nitku = negativní). Přitom ale příznaky mám na ovu úplně přesné - hlen mám ukázkový a stejně tak děložní čípek. A včera mě o trochu píchalo u vaječníku.

Děložní čípek jsem měla včera 12.DC otevřený dle mého na maximum za poslední 4 dny, dnes už je otevřený jen napůl… Odhaduji teda, že dle příznaků ovulka proběhla včera. Ale proč mi testy nic neukázaly? BT neměřím bohužel.

Dodržuji nepít, testuji z odpolední moči kolem 17 hodiny, ale neviděla jsem ani náznak změny čárky. Je možné že se jedná o anovulační cyklus když to test nezachytil?

A otěhotněla jste některá i přes negativní testy?  :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
78751
15.4.16 12:43

Já měla ovulaci i přes negativní ovulační testy, ale mě se tak chovaly pořád, když ti jinak fungují, tak bych to spíše tipovala na anovulační.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
maminka201
15.4.16 12:46
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

chci se poradit. Ovulaci si již měřím několik cyklů pomoci ovulačních testů (i se mi díky tomu podařilo před půl rokem otěhotnět, ale těhotenství bohužel nedopadlo dobře).

Teď však jeden cyklus na mě ovulační testy nějak nefungují - vůbec mi neukázaly žádnou pozitivitu (jen již týden mám slabou nitku = negativní). Přitom ale příznaky mám na ovu úplně přesné - hlen mám ukázkový a stejně tak děložní čípek. A včera mě o trochu píchalo u vaječníku.

Děložní čípek jsem měla včera 12.DC otevřený dle mého na maximum za poslední 4 dny, dnes už je otevřený jen napůl… Odhaduji teda, že dle příznaků ovulka proběhla včera. Ale proč mi testy nic neukázaly? BT neměřím bohužel.

Dodržuji nepít, testuji z odpolední moči kolem 17 hodiny, ale neviděla jsem ani náznak změny čárky. Je možné že se jedná o anovulační cyklus když to test nezachytil?

A otěhotněla jste některá i přes negativní testy? :D

máš foto? nikdy mi ovulace podle čípku a ani hlenu nevycházela, jen testy

• Citovat
  • Nahlásit
maminka201
15.4.16 12:48

A jaké máš cykly? od kolika DC testuješ?

• Citovat
  • Nahlásit
19198
15.4.16 12:50

Pokud Ti jindy ukazují pozitivitu, tak to bude anovulační cyklus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.16 13:05
@maminka201 píše:
máš foto? nikdy mi ovulace podle čípku a ani hlenu nevycházela, jen testy

Bohužel foto nemám, nebylo by tam nic vidět.

@maminka201 píše:
A jaké máš cykly? od kolika DC testuješ?

Cykly mám bohužel ještě od revize rozházené (26, 17, 30 dní…) teď očekávám asi kolem 25-26 dnů, kdyby ta ovulka vycházela na ten včerejšek… A testuji hned první den bez špinění po MS (tento týden to bylo od 8.DC)

• Citovat
  • Nahlásit
3727
15.4.16 16:37

Hele já měla hlen a bolesti třeba i 3 dny před samým ovulačním testem který mi vyšel vždy pozitivní když už hlen ani bolest břicha nebyla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1134
16.4.16 15:27

Ahoj zakladatelko. Já mám ovulaci ukázkovou. Hlen a hlavně teda bolesti. Prakticky jsem početí syna přetrpěla :)), ale jinak bych asi nikdy neotěhotněla. Doktor zkoumal proč mě to tak bolí, ale na nic nepřišel. Dokonce jsme se v těch bolestech dostavila na ultrazvuk, jestli jsou vážně ovulační a ano měla jsem přesně v tu chvíli ovulaci.. Proč to píšu.. že mi nikdy neukázal ovulační test pozitivní výsledek ;).. Asi to na mě nějak nefunguje nebo co. Testy jsem si dělala celých 5 dní od prvního hlenu a bodnutí v podbřišku na straně a byl negativní a otěhotněla jsem. V tom měsíci jsme se milovali jen jednou. a to bylo asi +/- 3 den ovulace..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
20.9.19 08:22

Ahoj holky,18teho jsem byla u dr a říkal že ovulace proběhla ale podle testů se nezdá tak nevim.14teho jsem měla bolení na pravém vaječníku, růžový vytok, časté chození na wc tak fakt nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat