Ovulace tři týdny po porodu a revizi

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
42
27.1.22 08:42

Ovulace tři týdny po porodu a revizi

Ahoj holky, včera to byli tři týdny co jsem předčasně porodila ve 23tt. Porod byl bez komplikací, jen mě potom ještě vzali na revizi.. Je možné mít po třech týdnech ovulaci? Krvacela jsem středně silně asi 4 dny, pak to sláblo a 12. den přestalo úplně.
No ale 2 dny již na sobě pociťuji příznaky ovulace jako jsem měla před těhu, bolest podbrisku, hlen, pnutí prsou.. je to možné takhle brzo? Dekuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6799
27.1.22 10:24

@Kristyna030 tak tim, ze po porodu neprislo kojeni atp tak bych rekla ze to mozne je. Me po SP i ZT naskocil cyklus hned. Mela jsem jen 1 den zpozdeni a tvarilo se to jako by den potratu byl den -1. Nekomu funguje telo jako hodinky bez ohledu na tyto situace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
27.1.22 11:37

Rozhodne to mozne je. Ja byla na vyvolanem potratu s revizi v 17.tt v prosinci a podle bazalni teploty jsem ovulaci potom mela, podivej, vlozim graf. Zaroven me pichalo u praveho vajecniku. A to ja dokonce stale kojim dvouleteho syna. :)

Hned tu prvni ovulaci bych to ale urcite jeste nezkousela, jednak nemusi byt dostatecne dorostla sliznice a potom je vyssi riziko prirostle placenty v pripadnem tehotenstvi.
Urcite aspon jednu menstruaci pockat. Doporucuji se 3, ale kdo to ma vydrzet. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
28.1.22 10:30

@Evina1984 moc mě to mrzí a dekuji :kytka: Určitě pockame ještě aspoň 2-3 cykly, teď to nechci pokoušet :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
28.1.22 10:30

@hospodki dekuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6799
28.1.22 10:55

@Kristyna030 to je urcite rozumne chvilku pockat at se s tim i sama srovnas. Aktualne jsem ve stejnem tydnu a vubec si nedovedu prestavit jak to musi byt tezke.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat