Ovulace už proběhla nebo teprve proběhne?

Anonymní
10.11.19 18:39

Ovulace už proběhla nebo teprve proběhne?

Ahoj, jsem v tom úplný nováček tak nevím jak to funguje.. 3.11 konec MS 2.11 začátek testování, dnešní je poslední (ten dole) pozitivní je 8.11 tak nevím zda byla ovulace toho 8.11 nebo jindy.. Děkuji vám za rady :srdce: foto přiložím

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
10.11.19 18:40

Oprava * 1.11 konec MS

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.19 18:55
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem v tom úplný nováček tak nevím jak to funguje.. 3.11 konec MS 2.11 začátek testování, dnešní je poslední (ten dole) pozitivní je 8.11 tak nevím zda byla ovulace toho 8.11 nebo jindy.. Děkuji vám za rady :srdce: foto přiložím

Ahojky, 8.11 jsi měla pozitivní ovu test, to znamená, že ovulace proběhla pravděpodobně následujících 24-48 hodin.. Tzn. Třeba toho 9.11.(nezaznamenala jsi píchání v podbřišku třeba?) Každopádně když budeš mít sex na pozitivní o u test, tak to postačí, spermici si na vajíčko počkají.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.19 19:14
@Anonymní píše:
Ahojky, 8.11 jsi měla pozitivní ovu test, to znamená, že ovulace proběhla pravděpodobně následujících 24-48 hodin.. Tzn. Třeba toho 9.11.(nezaznamenala jsi píchání v podbřišku třeba?) Každopádně když budeš mít sex na pozitivní o u test, tak to postačí, spermici si na vajíčko počkají.

Sex byl 3.11 že vším všudy a dnes také tak nevím zda je nějaká šance.. 🤷‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.19 19:18
@Anonymní píše:
Sex byl 3.11 že vším všudy a dnes také tak nevím zda je nějaká šance.. 🤷‍♀️

Ano, určitě šance je :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.19 07:17

Bude nebo už byla

Ahoj holky, chci se zeptat, co si myslíte o mém grafu? Myslíte, že ovulace teprve bude nebo už byla? Nebo mam smůlu úplně? Podle hlenu to nepoznám, jiné příznaky nemám. Díky :)

• Citovat
  • Nahlásit
133
6.5.20 09:18

Proběhla ovulace?

Holky, začala jsem testovat 1.5.20 byl to 9DC poraďte prosím. Jinak bolest a tlak v podbřišku a v krizi byl každý den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3945
6.5.20 09:30

Tak podle ovu testů bych řekla, že ještě ne, ty čárky jsou dost bledé. Začínáš testovat zbytečně brzy. Testovat ovulaci od 9 DC je zbytečné. Ovulace v těch pravidelných případech bývá cca 13.-16.DC. Když jsou cykly delší, tak ještě později. Když začneš testovat od 12 DC, mělo by to stačit a ušetříš testy. Také by bylo dobré, testovat vždy jedním druhem testů a testy nestřídat (během jednoho cyklu). Mohou mít různé zabarvení a tím výsledek klamat.
Každopádně úplně nejlepší by bylo, kdybys k tomu přidala ještě měření bazální teploty - to budeš vědět, zda ovulace proběhla a kdy.
Vše potřebné k měření bazální teploty najdeš na tomto webu: http://merenibt.xf.cz
Ať se brzy zadaří!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22265
6.5.20 09:44

@Markeetinka všechny negativní. Máš pravidelný cyklus? Cca těch 27-28 dní? To ovu test by byl pozitivní většinou až 14-15 DC..vydrž jestě aspoň 2,e dny testovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
6.5.20 09:44

@Whitedog
Já tento měsíc začala testovat prave později. Většinou jsem měla ovulaci 6dc, teď mám pocit že se mi posunula. Otehotnela jsem dvakrát hned po mesickach. Proto zkouším stále brzy. A plnou čárku jsem ještě nikdy neměla právě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22265
6.5.20 09:50

@Markeetinka 6 DC??? To bys tedy byla extra výjimka…

Ale budiž. Pak tedy smysl testovat od 9DC postrádám..

Osobně pochybuji, že 6DC byla ovulace. V tvém případě bych si na gyndě domluvila folikumetrii. Třeba tak brzkou ovulaci potvrdí. Osobně se mi to nezdá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
6.5.20 10:00

@Liška2014
No od minulého měsíce se mi právě posunula. Nevím jak je to možné, ale prvnídcera se mi podařila po 2 dnech po skončení ms. Před 5ti lety. Letos v únoru jsem otehotnela znovu, ale bohužel to skončilo špatně. Test a krev jsem měla silně čárky už 7 dní před očekávanou ms. Ovu testy mi ukazovali opravdu čárky hned po skončení ms. Proč bych si přeci vymyslela 😁 😁 minulý měsíc se mi ale musela posunout, testy byly pozitivní 13dc..A ms přišla včas ale jen na 1 den..
Jsem z toho zmatená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
6.5.20 10:01

@Liška2014
14dc je dnes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22265
6.5.20 10:05

A ty testy jsou razené jak? Datum nevidím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
6.5.20 10:07

@Liška2014
Mám to tam špatně propiskou. Horní od 1.5. Poslední dnes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...