Ovulace? Za jak dlouho jí máte vy po pozitivním testu?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andrej91
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 27.09.18 12:28
Ovulace? Za jak dlouho jí máte vy po pozitivním testu?

Ahoj, vím že tu bylo plno podobných dotazů, ale já se raději zeptám.. Vždy jsem měla ovulační test pozitivní klidně 3 dny, ale byla jsem stimulovana hormony, nyní konečně mám ovulaci spontánně.. Včera 18 DC byl ovulační test pozitivní, i digitální od clearblue mi ukázal smajlíka.. Dnes 19 DC už je negativní, přesto teplota ještě nastoupla, je možné že probíhá třeba dnes v průběhu dne? Normálně bych to neřešila, ale naposled jsem prodělala spontálni potrat, a podle doktora mám krátkou druhou fázy cyklu, tak mám nasazený Duphaston po ovulaci.. Takže bych ji potřebovala mít potvrzenou.. Děkuji a přikládám foto testu.. Už jsou takové mdle jak uschnuli

Reakce:

smurfka
Nadpozemská drbna 29600 příspěvků 27.09.18 12:30

Ovulace nastává až 24-48h PO POZITIVNÍM OVULAČNÍM TESTU..takže když najdeš pozitivní test, neznamená to, že hned ted ovuluješ..ale až v průběhu 24-48h
a pokud se stane že máš pozitivní test i tři dny za sebou..tak platí že až když ti test klesne, tak ten poslední je považován za pozitivní..

Andrej91
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 27.09.18 12:32

@smurfka takže když byl včera, můžu ovulovat teď až zítra? Nerada bych ty léky byl moc brzy

smurfka
Nadpozemská drbna 29600 příspěvků 27.09.18 12:33

@Andrej91 ano pokud byl pozitivní včera, tak ovulace proběhne během dneška nebo zítřka..

smurfka
Nadpozemská drbna 29600 příspěvků 27.09.18 12:34

prášky bych teda nasadila v sobotu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >