Ovulace? Za jak dlouho jí máte vy po pozitivním testu?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andrej91
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 27.09.18 12:28
Ovulace? Za jak dlouho jí máte vy po pozitivním testu?

Ahoj, vím že tu bylo plno podobných dotazů, ale já se raději zeptám.. Vždy jsem měla ovulační test pozitivní klidně 3 dny, ale byla jsem stimulovana hormony, nyní konečně mám ovulaci spontánně.. Včera 18 DC byl ovulační test pozitivní, i digitální od clearblue mi ukázal smajlíka.. Dnes 19 DC už je negativní, přesto teplota ještě nastoupla, je možné že probíhá třeba dnes v průběhu dne? Normálně bych to neřešila, ale naposled jsem prodělala spontálni potrat, a podle doktora mám krátkou druhou fázy cyklu, tak mám nasazený Duphaston po ovulaci.. Takže bych ji potřebovala mít potvrzenou.. Děkuji a přikládám foto testu.. Už jsou takové mdle jak uschnuli

Reakce:
smurfka
Vesmírná mluvilka 30022 příspěvků 27.09.18 12:30

Ovulace nastává až 24-48h PO POZITIVNÍM OVULAČNÍM TESTU..takže když najdeš pozitivní test, neznamená to, že hned ted ovuluješ..ale až v průběhu 24-48h
a pokud se stane že máš pozitivní test i tři dny za sebou..tak platí že až když ti test klesne, tak ten poslední je považován za pozitivní..

Andrej91
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 27.09.18 12:32

@smurfka takže když byl včera, můžu ovulovat teď až zítra? Nerada bych ty léky byl moc brzy

smurfka
Vesmírná mluvilka 30022 příspěvků 27.09.18 12:33

@Andrej91 ano pokud byl pozitivní včera, tak ovulace proběhne během dneška nebo zítřka..

smurfka
Vesmírná mluvilka 30022 příspěvků 27.09.18 12:34

prášky bych teda nasadila v sobotu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >