Ovulace? Divné pocity bez menstruace po porodu

89
29.8.20 19:58

Ovulace?Divné pocity bez menstruace po porodu

Holky, už mě to dohnalo založit diskusi.Jsem rok pp porodu a ještě jsem nedostala menstruace, kojim tak 4-5krat za den, nejvíc v noci tedy a teď můj dotaz.Tak nějak pravidelně mě potkají v měsíci dva dny, kdy mě bolí šíleně hlava, jsem úplně zeslabla, bolí mě jak se říká celý člověk a celkově je mi fakt zle.Trva to tak dva dny a pak jakoby se nechumelilo. Napadlo mě, jestli to nemůže mít nějakou hormonální souvislost. Nepotykala jste se některá s něčím podobným? Dekujiii :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30.8.20 15:56

Pichani v oblasti vajecniku

Ahoj. Ja moc nepomuzu. Mam taky problem.., ze se mi od ukonceni kojeni nerozjela jeste menstruace. Jednou za ctvrt roku me desne boli bricho, spis je to jako bolest vajecniku.. citim tam jakysi pichani, ani kolikrat chodit nemuzu..s kazdym krokem mi tam hrozne pichne. A pak to samo odezni a je klid.Take si myslim, ze to jsou hormonalni zmeny. Chteji mi nasadit hormonální antikoncepci na srovnani menstruačního cyklu, radeji bych neco prirodniho, ale uz jsem mela Gynex a jeste se nic nesrovnalo. Tak snad u tebe to brzy odezni. Případně fakt zajit na gyndu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
30.8.20 22:51

@KytickaKate zkusím ten gynex, nějak srovnat vše. treba dva dny zpátky mi zrovna bylo právě hrozně zle a dnes už zas jakoby nic. :? Děkuji za reakci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama