Ovulace na testu, ale ve skutečnosti možná nebyla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vojninka
Povídálka 35 příspěvků 06.10.18 07:03
ovulaci na testu

Zdravím holky. Dle testu jsem měla mít ovu. S hlenem se mi to ale zdálo být slabší… nepřišel mi zkrátka takový ten klasický co do množství jako vždy. každopádně jsme to zkusili. dnes je 13.den a na těhu testu nic. chci se zeptat, měla jste to některá stejně? ze Vám ovu test ukázal, ze ovu nastane, ale vam se to nezdálo? měli jsme v té době sex každý den, tedy v den zjištění a pak i následující dva dny. nechci věřit tomu, ze by se za normálních okolností nezadařilo. nevim, jestli nejsem nějaká rozhasena, ale porod to je dlouho leden 2017 a kojení do duben 2018. a taky jsem se chtěla zeptat, v čem je těhu test Mamatest lepší, nez tr.Dr.Max se, stejnou citlivostí? dekuji

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6652 příspěvků 06.10.18 07:22

@vojninka a ty si jako myslíš že i když proběhne ovulace a styk, že to musí vyjít vždy? Tak to tě zklamu. Nemusí. Šance na početí u zdravého páru v jednom cyklu je cca 20%.

vojninka
Povídálka 35 příspěvků 06.10.18 07:27

Poprvé jsem otěhotněla hned :) je mi jasné, ze to není pravidlo. potřebovala bych zkušenost někoho, kdo to má podobně, případně mi doporučil nejake přírodní věci na podporu ovulace. diky

Tichošlápek
Extra třída :D 10916 příspěvků 06.10.18 07:33

Jako někoho, kdo měl pozitivní ovu test a v tom cyklu neotehotnel? Vždyť to bude většina holek. Ta sance se uvádí jen 16%. Hlen nemusíš mít pokaždé stejný, stačí jinak pít, nervozita, víc pohybu - nejsme stroje. Max teď děla duchy, zhoršil se kvalitou.

Levixka
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 06.10.18 08:29

@vojninka Ahojky zkus Drmek, nebo holky zde si chválí čaje od Mojzisove :) Jinak stát se může to, že ovulační test ovulaci ukáže, ale neukáže to, jaky ten folik praskne :) Stává se, že praskne moc brzy a ovu to stejně ukáže :) A hlavně klid, nekdy se ti stava :) Držím palečky :)

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 736 příspěvků 06.10.18 08:32

@vojninka naposledy se mi stalo, že jsem si dle hlenu říkala, že se ovulace blíží, ale až za pár dnů, hlenu bylo málo. No a přišla hned druhý den. Množství hlenu nehraje roli a nejsme roboti, aby se tělo chovalo každý cyklus stejně. A i když se trefíte do ovulace je šance otěhotnění méně než 20%. První syn se zadařil na druhý pokus a na druhé jsme si počkali rok a půl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 08:53

@vojninka s prvním jsem otěhotněla hned, o druhé jsme bojovali skoro deset let…A sex denně se při snaze o dítě rozhodně nedoporučuje. Ať vám to vyjde brzy, ale nad výběrem těhotenskeho testu bych zatím určitě nepřemýšlela.

vojninka
Povídálka 35 příspěvků 06.10.18 09:13

levixka děkuji za podnětnou odpověď ;)

vojninka
Povídálka 35 příspěvků 07.10.18 08:53

tak dorazila MS (takže se nezadařilo). Jinak holky poraďte mi prosím účinné rozpoznání ovu bez měření teploty? když to budu řešit přes ovu test, tak jaký (ze zkušenosti) a kdy ve kterou hodinu si ovu test dělat a kdy od prvního náznaku na testu se snažit. moc mi to pomůže, díky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >