Reklama

Ovulace na testu, ale ve skutečnosti možná nebyla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vojninka
Povídálka 33 příspěvků 06.10.18 07:03
ovulaci na testu

Zdravím holky. Dle testu jsem měla mít ovu. S hlenem se mi to ale zdálo být slabší… nepřišel mi zkrátka takový ten klasický co do množství jako vždy. každopádně jsme to zkusili. dnes je 13.den a na těhu testu nic. chci se zeptat, měla jste to některá stejně? ze Vám ovu test ukázal, ze ovu nastane, ale vam se to nezdálo? měli jsme v té době sex každý den, tedy v den zjištění a pak i následující dva dny. nechci věřit tomu, ze by se za normálních okolností nezadařilo. nevim, jestli nejsem nějaká rozhasena, ale porod to je dlouho leden 2017 a kojení do duben 2018. a taky jsem se chtěla zeptat, v čem je těhu test Mamatest lepší, nez tr.Dr.Max se, stejnou citlivostí? dekuji

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5989 příspěvků 06.10.18 07:22

@vojninka a ty si jako myslíš že i když proběhne ovulace a styk, že to musí vyjít vždy? Tak to tě zklamu. Nemusí. Šance na početí u zdravého páru v jednom cyklu je cca 20%.

vojninka
Povídálka 33 příspěvků 06.10.18 07:27

Poprvé jsem otěhotněla hned :) je mi jasné, ze to není pravidlo. potřebovala bych zkušenost někoho, kdo to má podobně, případně mi doporučil nejake přírodní věci na podporu ovulace. diky

Tichošlápek
Extra třída :D 10031 příspěvků 06.10.18 07:33

Jako někoho, kdo měl pozitivní ovu test a v tom cyklu neotehotnel? Vždyť to bude většina holek. Ta sance se uvádí jen 16%. Hlen nemusíš mít pokaždé stejný, stačí jinak pít, nervozita, víc pohybu - nejsme stroje. Max teď děla duchy, zhoršil se kvalitou.

Levixka
Kecalka 283 příspěvků 06.10.18 08:29

@vojninka Ahojky zkus Drmek, nebo holky zde si chválí čaje od Mojzisove :) Jinak stát se může to, že ovulační test ovulaci ukáže, ale neukáže to, jaky ten folik praskne :) Stává se, že praskne moc brzy a ovu to stejně ukáže :) A hlavně klid, nekdy se ti stava :) Držím palečky :)

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 06.10.18 08:32

@vojninka naposledy se mi stalo, že jsem si dle hlenu říkala, že se ovulace blíží, ale až za pár dnů, hlenu bylo málo. No a přišla hned druhý den. Množství hlenu nehraje roli a nejsme roboti, aby se tělo chovalo každý cyklus stejně. A i když se trefíte do ovulace je šance otěhotnění méně než 20%. První syn se zadařil na druhý pokus a na druhé jsme si počkali rok a půl.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 08:53

@vojninka s prvním jsem otěhotněla hned, o druhé jsme bojovali skoro deset let…A sex denně se při snaze o dítě rozhodně nedoporučuje. Ať vám to vyjde brzy, ale nad výběrem těhotenskeho testu bych zatím určitě nepřemýšlela.

vojninka
Povídálka 33 příspěvků 06.10.18 09:13

levixka děkuji za podnětnou odpověď ;)

vojninka
Povídálka 33 příspěvků 07.10.18 08:53

tak dorazila MS (takže se nezadařilo). Jinak holky poraďte mi prosím účinné rozpoznání ovu bez měření teploty? když to budu řešit přes ovu test, tak jaký (ze zkušenosti) a kdy ve kterou hodinu si ovu test dělat a kdy od prvního náznaku na testu se snažit. moc mi to pomůže, díky

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >