Ovulační bolesti, ale ov. test negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.19 12:39
Ovulační bolesti, ale ov. test negativní

Druhý den pociťuju takové ty ovulační bolesti, dnes jsem si udělala ovulační test a je negativní.. Docela mě to překvapilo. Mám 13 den cyklu. Myslela jsem, že ovulaci poznám podle těch bolestí. Nebo by třeba zítra najednou mohl být pozitivní?

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 13653 příspěvků 04.03.19 12:42

No nebo mohl byt pozitivní včera. Ovulace dorazí az po prvním pozitivní testu - chce to testovat třeba od 10dc ve stejnou dobu

Kimiska1
Kecalka 177 příspěvků 04.03.19 13:30
@Anonymní píše:
Druhý den pociťuju takové ty ovulační bolesti, dnes jsem si udělala ovulační test a je negativní.. Docela mě to překvapilo. Mám 13 den cyklu. Myslela jsem, že ovulaci poznám podle těch bolestí. Nebo by třeba zítra najednou mohl být pozitivní?

Ja mivam bolest i 3-4 dny dopredu. A az kdyz zesili (treba hodina, dve) zintenzivni, tak mivam i pozitivni test. Pote uz je negativni a ovulace probehla.

Pocahonta
Kecalka 376 příspěvků 04.03.19 13:57

Ty bolesti znám a také jsem si myslela, že již nastává ovulace, ta ale nastala za 1-2 dny.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.19 18:04

Díky. Takže prostě ovu bolesti nemusí znamenat automaticky zároveň pozitivní ovu test.. Tak počkám a uvidím..

Váš příspěvek
Reklama