Reklama

Ovulační bolesti až několik dní po plodném hlenu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nela_Bobina
Stálice 68 příspěvků 07.01.17 22:59
Ovulační bolesti až několik dní po plodném hlenu

Prosím, dokázala byste některá vysvětlit, zda je možné mít plodný hlen (dlouhý tažný jako bílek - zkratka ten specifický a nepřehlédnutelny plodný hlen) a další 4 dny stupňující se bolesti podbřišku, které vyvrcholily 4. den po té, co se objevil plodný hlen. Kdy tedy proběhla ovulace? Vždy jsem si myslela, že plodný hlen vzniká při ovulaci, kdy prasknou folikuly a rozlije se tekutina a odtud jsou pak bolesti a ne 4 dny předem.

Reklama

Reakce:

KamisB
Kelišová 6796 příspěvků 07.01.17 23:08

Možné to je. Mám to potvrzené na ultrazvuku. Jeden měsíc jsem měla hlen sobotu a neděli, v uterý jsem byla u doktorky a ta mi řekla, že ovulace bude teprve asi za den až dva. Podle velikosti folikulu. A opravdu až ve čtvrtek jsem cítila ostrou bolest vlevo kde byl vidět dominantní folikul.

Já jsem teda nikdy nepřemýšlela nad tím jak vzniká, ale měla jsem za to, že je max dva dvy před ovulací a max dva dny po ní. Taky jsem byla docela překvapená.

lampicka11
Závislačka 3366 příspěvků 2 inzeráty 07.01.17 23:18

Ja to mam vzdy uprosted cyklu…pocit ms bolesti a ten den prijde ovulacni hlen 1-2dny to trva :nevim:

viky23
Neúnavná pisatelka 16164 příspěvků 08.01.17 06:39

Taky jsem vzdycky mela hlen nekolik dni pred ovulaci, ovulaci mam hodne bolestivou, tak to poznam. V dobe ovulace pak uz skoro zadny nebo hustsi kremovy :nevim: Ale otehotnela jsem vzdycky :mrgreen:

Nela_Bobina
Stálice 68 příspěvků 08.01.17 07:30

@viky23 @KamisB právě že si říkám jestli vůbec budu moci otěhotnět, když jsem během těch 4 dní, než dorazila ovulace, už žádný hlen nezaznamenala…

viky23
Neúnavná pisatelka 16164 příspěvků 08.01.17 08:08

@Nela_Bobina urcite jo, taky jsem to tak mivala, trikrat tehotna napoprve a jednou „az“ napodruhe :mrgreen:

Matteo.emma
Ukecaná baba ;) 1876 příspěvků 08.01.17 08:12

@Nela_Bobina ovulace bývá poslední den výskytu hlenu nebo i den po. Ja měla helen treba i 5-6 dní a ovulka byla ten poslední den. Hlen slouží k tomu aby se v něm spermie mohly rychleji pohybovat a přežili v něm i několik dní než k nim doputuje vajíčko. Hlen nesouvisí s prasknutí folikulu. Ten plodný ma pro spermie neutralni prostředí proto v něm tak dlouho přežijí, ten bílý kremovy je kysely a proto v něm nepreziji ani pár minut. Dokud je plodný hlen tak je velká šance na otehotneni. :palec:

Nela_Bobina
Stálice 68 příspěvků 08.01.17 09:37

@Matteo.emma to já všechno vím, ale já právě ty 4 zmíněné dny hlen UŽ neměla, a proto dumam nad tím, jak by tam eventuelne mohly spermie přežít, když by v podstatě nebylo kde.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Evropa zaspala, měla se inspirovat v Perském zálivu, říká arabista Pelikán

Že si s migrační vlnou Evropská unie ukrojila mnohem větší krajíc, než může... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama