Ovulační graf a ovulační test

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 10:14
Ovulacni graf a ovulacni test

Ahojky snazilky… mam docela zmatenou hlavu. Podle grafu dle me sem mela. ovulaci toho 11. Dnes sem si zkousela delat tt negativni,.zkusila sem i ovu a ten je poztivni. Zadna slaba carka ale chybi malinko a byla by stejne silna jako kontrolni. Chci sw zeptat jestli to muze znamenat ze ovulace prijde? Ja nevim, me prijde ze ovulace byla toho11 i dle ovu hlenu ktery byl 9,10,11. Jsem z toho uz jelen. :nevim: co si o tom. myslite? Dekuji vsem znalejsim snazilkam za odpovedi :kytka:
Jinak merit sem zacala asi dva dny po ms. Drive to neslo.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 10:25

To je ten ovu. Ja teda.moc zkusensoti s ovu nemam ale.kdyz jsem je zkousela asi dvakrat tak mimo ovulaci byla carka dost slaba. :nevim:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12245 příspěvků 22.01.19 10:54

Není pozitivní. Hladina lh bezne kolísá během cyklu. Takto to neznamená nic

Extra třída :D 12245 příspěvků 22.01.19 10:55

Jo a před ms mi ovu test sílil, ale nevim, jak dlouho mas do ms

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 11:01

Do ms zbyva cca tyden. Dekuji za nazor, me to prave nesedi vubec s ovulacnim grafem… ja jsem nezkusena v techto vecech a nevedela jsem jestli verit ovu grafu nebo ovu testu… dekuji :kytka:

Extra třída :D 12245 příspěvků 22.01.19 11:05

Některým holkam ukázal ovu test těhotenství dříve než tt ;) 11 dni po ovu se ještě muze tt vybarvit

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 11:21

Tak to bych samozrejme byla stastna jak blecha :andel: jsem rada ze ta ovulace neni ted, ze si ze me telo nedela srandu… :cert: snad se tedy zadarilo i kdyz teda tt negativni… vim ze je brzo ale spousta holek melo // i 10dpo. :nevim: tak jsem z toho byla jelen :) ale vim jsme kazda jina… tak snad… :andel:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 13:29

Tak sem zacala lehounce ruzove spinit, asi prijde ms o 8 dni drive 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o krucifix :cert: :cert:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 15:40
Ovulacni testy

Děvčata, moc Vas prosim, první mesic testuji ovu testy a jsem z toho paf. Testuji tedy pokaždé v jiný cas, ale nějak jim nerozumim. Proč mi tam porad duchari ta jemná druha čárka, nikdy ale neni výraznější nez testovací. Co si o nich myslíte??
Dekuji za odpověď ;-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Pomeje se prudce zhoršil. Ztratil třetinu váhy, potřebuje neustálou péči, říká Pásek

Zdravotní stav známého producenta a dabéra Jiřího Pomejeho (54), který bojuje... číst dále >

Matka utýraného chlapečka (†3) Simona: Je na svobodě, do bytu si vodí kamarády!

Přání smrti i výzvy k lynčování se na Facebooku Simony T. začínají počítat po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >