Ovulační hlen - je to nebo ne ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 18:25
Ovulační hlen - je to nebo ne ?

Ahoj holky. Omlouvám se za intimní téma. Ale marně si lámu hlavu. Díky nemoci, ATB a stresu se mi. Asi o dva dny zpozdila menstruace. Proběhla, ale ne tak silná, zhruba od 10-16.5.

Včera jsem si na WC všimla, že ze jde jde táhly a hustý, až barevný hlen. Jedná se o ovulační? Jde o to, že dle kalkulačky mám v tyto dny ovulaci. Ale bůhví jak to je. A jde taky o to, že jsem dnes odpoledne měla styk - používame jen spermicidni gel + soulož do konce do mě :roll:

Jsme sice spolu léta. Ale mimco nechceme a nemůžeme si dovolit

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 19.05.19 18:28

Tak se chrante lepe ne? :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 18:31

@Tazvesnice HA jsem léta měla. Už nikdy víc. Zbytek nemůžu a partner nechce prezervativ

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 19.05.19 18:34
@Anonymní píše:
@Tazvesnice HA jsem léta měla. Už nikdy víc. Zbytek nemůžu a partner nechce prezervativ

Telisko, krouzek, kulicku? Neverim tomu, ze nic z toho nemuzes :roll: a ze partner nechce kondom? Tak snad dite nechcete oba ne? :zed:

hanka.br.
Generální žvanilka 20160 příspěvků 19.05.19 18:41
@Anonymní píše:

Tohle je zase nějaká provokace?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 18:43

@hanka.br. Ne, pravda. Nehodlám tu řešit antikoncepci. Na to jsem se neptala. Spermicidní gely jsou dle statistik spolehlivější, než prezervativy

hanka.br.
Generální žvanilka 20160 příspěvků 19.05.19 18:44
@Anonymní píše:
@hanka.br. Ne, pravda. Nehodlám tu řešit antikoncepci. Na to jsem se neptala. Spermicidní gely jsou dle statistik spolehlivější, než prezervativy

Určitě tě ochrání i před pohlavně přenosnými nemocemi. Ale tohle je tvůj boj. Tak když jsou tak spolehlivé, o co ti jde?

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 19.05.19 18:45
@Anonymní píše:

I prerusovana souloz je spolehlivejsi, nez spermicidni gely :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 18:49

@Tazvesnice O tom velmi pochybuji. Mám kolem sebe zdárně příklady. Stejně tak že v domě menstruace se něco stát nemůže :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 18:50

@hanka.br. My kondomy používali. Partner s nimi má problém, na ho pro změnu vůbec v sobě necítila. A to jsme zkusili jich xx druhů od Durexu.

Proto teď volíme spermicidní gely. Ale vždy v domě menstruace nebo až několik dní po. Ne, když mi asi vychází ovulace. Proto se ptám ani ten hlen

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 19.05.19 18:51
@Anonymní píše:
@Tazvesnice O tom velmi pochybuji. Mám kolem sebe zdárně příklady. Stejně tak že v domě menstruace se něco stát nemůže :roll:

Hele to Ty ses tady oprela o statistiky, ktere rikaji neco jineho, nez tvrdis :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 18:53

@Tazvesnice Ano, že přerušovaná soulož není spolehlivá.

hanka.br.
Generální žvanilka 20160 příspěvků 19.05.19 18:58
@Anonymní píše:
@hanka.br. My kondomy používali. Partner s nimi má problém, na ho pro změnu vůbec v sobě necítila. A to jsme zkusili jich xx druhů od Durexu.Proto teď volíme spermicidní gely. Ale vždy v domě menstruace nebo až několik dní po. Ne, když mi asi vychází ovulace. Proto se ptám ani ten hlen

Přijde mi naprosto pošahaný řešit hleny, když jsi v kritickém plodném období, děti nechceš, ale žiješ v bludné představě, že gely jsou spolehlivější než kondomy. Už dávno jsi měla být v lékárně a řešit to dodatečně, protože tady tvoje hleny nikdo nevyřeší, i kdyby tě nedejbože napadlo je vyfotit. On ten popis je nechutný až dost.. Vykašli se na hleny a vyřešte si antikoncepci.

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 19.05.19 18:59
@Anonymní píše:
@Tazvesnice Ano, že přerušovaná soulož není spolehlivá.

Ale stale spolehlivejsi, nez spermicidy :roll: pardon, ale tohle postrada smysl.. dost pochybuji, ze jinou antikoncepci nemuzes, dneska je tolik moznosti :nevim: sama mam omezene moznosti, ale chranim se necim, co ma podstatne vyssi spolehlivost, nez spermicidy, ptze dite ted nechci.. a opravdu nikdo podle Tveho popsaneho hlenu nepozna, jestli se opravdu jedna o ovulacni hlen a tedy Ti nikdo ani nerekne, zda muzes byt tehotna, to zjistis az za par tydnu tehotenskym testem.. pripadne pokud se chce pojistit, tak si vezmi co nejdrive pilulku po, ktera ovsem take neni stoprocentni..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 19:04

Promiň, ale přerušovaná soulož je až za Ha a spermicidama, které jsou první a druhé. A i z okolí vím své… Proto jsme tohle volili

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama