Ovulační hlen - kdy ovulace?

Anonymní
2.5.20 15:45

Ovulační hlen - kdy ovulace?

Ahoj holky, omlouvám se za intimní dotaz. Když se objeví ovulační hlen, znamená to, že ovulace již proběhla nebo teprve proběhne? Chtěli bychom podpořit pokus o holčičku a tak nevím, když se objeví ovulační hlen, jestli není na holčičku již pozdě. Kdy je ideální se snažit? Děkuji za konkrétní rady. Prosím zachovat anonymitu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
672
2.5.20 15:57

Ovulacni hlen znamena, ze ovulace prave ted probiha. Kdy presne se ti uvolni vajicko, to ti ale nikdo nerekne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2828
2.5.20 16:01

Ja mela ovu hlen treba 3 dny..tak proste v ty tri dny jsme do toho vic slapli :lol: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.20 17:35

Holky, díky, s otěhotněním naštěstí problémy nemáme 🙏 Já mám právě ovu hlen taky tak 2, 3 dny. Pokud tedy ovu hlen znamená ovulaci, tak na holčičku je třeba se snažit ještě před jeho objevením, pokud na holčičku je větší šance tak 3 dny před ovu? Takže pokud se objeví ovu hlen, tak už je pozdě? Díky.

• Citovat
  • Nahlásit
43
3.5.20 15:15

Jak to tedy je?

Ahoj holky, taky se připojím k dotazu. Ovulační hlen mi začal v pondělí, dále jsem ho našla na wc ve středu a i dnes v neděli. Jak tomu tedy mám rozumět? Všech těchto 7 dnů jsem byla plodná? Nebo ovulace byla hned ten první den, co jsem našla hlen? Nebo ten hlen v pondělí bylo jen „upozornění“, že ovulace přichází? Omlouvám se za asi hloupý dotaz, ale zatím s tímto nemám moc zkušenosti :nevim: Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.20 15:38

Ahoj holky, je prosim ovulacni test pozitivni? :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie