Ovulační krize, PMS a cysty řešení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
anickadomnik
Echt Kelišová 8151 příspěvků 13.10.14 18:57
ovulační krize, PMS a cysty řešení?

Máte s tímto někdo zkušenost? po třetím porodu jsem si nechala 3× píchnout depo-proveru, tu jsem vysadila v prosinci protože jsem začala hrozně trpět otoky, pak jsem měla půl roku HA ale otoky stále neustupovaly, tak jsem vysadila i HA a teď mám šílený PMS, rovněž ovulační krizi a dělají se mi cysty na vaječníkách, měla jsem tyhle problémy i po prvním porodu, ale všechny vymizely při druhém těhotenství, po druhém porodu bylo vše ok. Dr. by mi ráda nasadila HA, že by se to tím znovu srovnalo, ale ta HA mi prostě nedělá dobře, vyzkoušela jsem už asi 10 druhů. Je nějaká šance, že se to srovná samo? Nebo jiné řešení než HA?

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Kanadský soud rozhodl: Vondráčková se syny se musí vrátit do Česka!

Tomáš Plekanec může jásat. Kanadský odvolací soud včera rozhodl, že jeho dva... číst dále >

Dominik Hašek pro Expres: Dostal jsem nabídku koupit hokejový klub!

Bývalý hokejový gólman Dominik Hašek (54) se po ukončení kariéry uchýlil k... číst dále >