Ovulační krvácení - 4 dny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
šmoulililinka
Závislačka 2914 příspěvků 9 inzerátů 15.01.19 12:03
ovulační krvácení - 4 dny

Ahoj holky, mám dotaz… pravděpodobně po zářijové revizi u mě dochází k ovulačnímu krvácení. Jenže třeba posledně trvalo 4 dny. Bylo to spíše špinění, na jednu intimku denně, provázené bolestí jako při MS. Ale o co mi jde, když dojde k takovému špinění delšímu, který den mám považovat za nejvhodnější pro sex? :D :D :D

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 7798 příspěvků 1 inzerát 15.01.19 13:30
@šmoulililinka píše:
Ahoj holky, mám dotaz… pravděpodobně po zářijové revizi u mě dochází k ovulačnímu krvácení. Jenže třeba posledně trvalo 4 dny. Bylo to spíše špinění, na jednu intimku denně, provázené bolestí jako při MS. Ale o co mi jde, když dojde k takovému špinění delšímu, který den mám považovat za nejvhodnější pro sex? :D :D :D

Udělala bych ovulační test nebo měřila BT.

šmoulililinka
Závislačka 2914 příspěvků 9 inzerátů 15.01.19 13:50

@P4ja BT zkreslena kojenim

P4ja
Echt Kelišová 7798 příspěvků 1 inzerát 15.01.19 13:52
@šmoulililinka píše:
@P4ja BT zkreslena kojenim

TAk jedině ten ovulační test? Ono to kojení to nabourá asi stejně. Já to mám podobně. zatím se nesnažíme,tak to neřeším. Ale přízanky ovulace mám taky delší dobu a MS si stejně chodí, jak chce.

šmoulililinka
Závislačka 2914 příspěvků 9 inzerátů 18.01.19 13:46

MS nikde, 44. DC, test nega… čili to špinění nemohlo souviset s ovu a nebo to bylo nějak před… jsem poslední tři absolutně utahaná, ale naděje si prostě nedávám :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >