Ovulační krvácení

35
12.4.20 08:45

ovulační krvácení, zkušensoti ?

Ahoj holky,
chci se zeptat, zda má některá zkušenosti s ovulačním krvácením? Je mí 22. Cyklus mám cca
29 - 31 dní. Plodné dny bych měla mít od 12 - 17 dc. Skoro každý cyklus za poslední půl rok se mi stává, že v této době krvácím. Píchá mě v oblasti vaječníků a to vím, že přijde nějaké krvácení nebo špinění, ale výtok mám zároveň hodně táhlý jako u ovulace klasicky a nebo vodnatý… někdy trvá 1-2 dny a někdy až do konce plodných dnů. Dnes jsem se probudila a mam silně vodnatý výtok s krví (krev je jasně červená) tedy odhaduji že se jedná o ovulaci s krví :nevim: Máte některá s tímto zkušenost? Nebo je něco co vám pomohlo? Napadlo mě, jestli to není hormony. Děkuji za vaše názory :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2829
12.4.20 11:51

Ja mam za to, ze jakekoli krvaceni mimo cyklus znaci neco, co neni uplne normalni..navic, pokud se ti to deje jen parkrat v posledni dobe.., co na to rika gynekolog?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1124
13.4.20 14:35

Tohle jsem měla jednou, když jsem měla rozhozený cyklus (rozhozené hormony, užívání drmku..). Střídavě cerveno hnědý, jen při utření. Cca 3 dny. Potom až MS.
Kdybys měla narůžovělý táhlý výtok nebo průhledný s nitkami krve, pak bych si myslela, že je to ovulační krvácení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
14.4.20 01:34

@Janule84 Já mám většinou to špineni / krvácení v plodné dny, takže cca 5 dní. Včera mi skončily plodné dny a dnes už žádný výtok. Tak opravdu nevím. Také mě napadlo, jestli nemám rozházené hormony, protože za poslední měsíce mám hrozné výkyvy nálad a nebo jsem více plačtivá a to jsem dřív nebyla. Ještě doplňuji, ze se mi před 1,5 rokem vrátila MS, kterou jsem neměla asi 2 roky neměla kvůli nízké váze… třeba je to i tím. Opravdu nevím. V květnu jdu k dr, tak mu to řeknu a snad dojdeme k nějakému vysvětlení, protože nevím co se to s mým tělem děje :nevim: Bojím se, aby to nebylo něco horšího :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat