Ovulační (plodný) hlen, kdy je tedy ovulace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Emay
Kecalka 135 příspěvků 18.10.18 00:24
Ovulacni (Plodny) hlen, kdy je tedy ovulace?

Zdravim :srdce: pomoc, pripadam si jako blbec.. Po clostilbegytu jsem mela jasne pozitivni ovulacni test 16.10. tedy 14DC rano silna testovaci carka a vecer silnejsi nez kontrolni.. Nicmene tuleni probehlo 14. takze 12DC. Ale dneska, 17.10. jsem mela rano ovulacni hlen takovy ten pruhledny, tahly prirovnavany k vajecnemu bilku.. Jak je to tedy s tou ovulaci? Byla po pozitivnim testu, nebo dneska, kdy byl ten hlen? Dneska vecer bylo taky tuleni tak me zajima jaka je sance k otehotneni. Dekuji a pardon za sloh :oops: :kytka:

Reakce:
Alexandraf
Echt Kelišová 7806 příspěvků 18.10.18 02:44

:mavam: Ovulace nastava 24-36 hod.po poz.ovu.testu… Takze hlen presne odpovida ;) a tuleni jste krasne stihli ;)
Drzim palecky, aby to vyslo :srdce:

Emay
Kecalka 135 příspěvků 18.10.18 02:51
@Alexandraf píše: :mavam: Ovulace nastava 24-36 hod.po poz.ovu.testu… Takze hlen presne odpovida ;) a tuleni jste krasne stihli ;)
Drzim palecky, aby to vyslo :srdce:

Skvely, moc dekuju :srdce: snad to vyjde konecne.. Dva roky snazeni, pak spontanni potrat.. :,( nevedela jsem prave kdxz je tenhle hlen, jestli uz ovulace nastala, nebo teprve bude, tak jsem rada ze mam jasno, dekuju :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Zdrogovali je a svázali! Reportér tvrdí, že zná pravdu o záchraně thajských fotbalistů

Už půl roku uplynulo od záchranné akce, která měla za cíl dostat dvanáct... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >