Reklama

Ovulační test 2krát v týdnu pozitivní

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 09:55
Ovulační test 2 krat v týdnu pozitivní

Dobrý den prosím o radu s přítelem se snažíme o miminko tak mi doktor doporučil ovulační testy je to teď druhý měsíc co je používám a tenhle měsíc mi vyšel pozitivní 02.10 a 08.10 jsem jsi dělala další tím že jsem špinila bylim hlenem a byl znovu pozitivní :think: nevíte někdo jak je to možné :? :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

blumen
Hvězda diskuse 41217 příspěvků 09.10.18 09:59

Pozitivni znamena, ze kontrolni carka byla silnejsi nez testovaci?
Testujes vzdy ve stejnou dobu a ne z ranni moci?
Ovulacni funguje jinak nez tehotensky, ze je tam carka neznamena hned pozitivitu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 10:03

test jsi nedělám hned s rána tady fotka s testu 08.10 testovací čárka je slabší než kontrolní

blumen
Hvězda diskuse 41217 příspěvků 09.10.18 10:07

Tak to neni pozitivni ovulacni test.

To chce radit za sebou od zacatku a porovnavat silu carky.

Po probehle ovulaci carka zeslabla nebo ne?

Nekdy je ovulacni test pozitivni i pri tehotenstvi, ale tohle neni pozitivni test, carka by musela byt stejne silna nebo silnejsi nez kontrolni.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 10:17

Ted jsi bohužel nepamatuji jak silnou čárku jsem měla toho 02.10 :zed: tenhle test jsem jsi dělala právě teď
Ovulaci mám mít každý měsíc stejně? Minulý měsíc jsem měla čárku silnější a to bylo 10.9 ale bohužel stejně nic ????

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 10:23

S právě strany včerejší ten dole.
test s levé strany ten nahore dnešní

blumen
Hvězda diskuse 41217 příspěvků 09.10.18 10:33

Jak dlouhe mivas cykly? A kdy Ti zacala MS tento mesic?
Ja to mam na mobilu, tak nemuzu poradne hodnotit, ale prijde mi, ze ten dnesni by pozitivni byt mohl.
Testovat se musi kazdy den ve stejnou dobu.
A dulezite sledovat prubeh v case, no.
Po problehle ovulaci by mela carka zeslabnout.

Ted je otazka, zda ji teprve budes mit, no

Tichošlápek
Extra třída :D 10086 příspěvků 09.10.18 10:35

Ovulace nastane do 48 hodin po prvním pozitivním testu, což je podle mne ten dnešní. Nemusí byt kazdy měsíc ve stejnou dobu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 10:50

První ms den byl 24.9 vždy to mám 3 dny tento měsíc bych to měla mít 25 první den MS stech testu jsem už mimo tak tedy to dnes skusim znovu a duafam že se podaří :zed:

blumen
Hvězda diskuse 41217 příspěvků 09.10.18 10:56
@Anonymní píše:
První ms den byl 24.9 vždy to mám 3 dny tento měsíc bych to měla mít 25 první den MS stech testu jsem už mimo tak tedy to dnes skusim znovu a duafam že se podaří :zed:

Takze jak? Prvni den MS 24.9 nebo 25.9?

No tak to by odpovidalo, nejcasteji byva ovulace kolem 14. dne cyklu, coz je ted.

Toho 2.10. asi pozitivni nebyl.

Pokud je pozitivni dneska, tak to znamena, ze ovulace nastane do 48 hodin po pozitivnim testu, jak pose @Tichošlápek

Tudiz se milujte dneska a treba i zitra.

Hodne stesti :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 11:18

24.9 jsem to měla teď bych to mela dostat 25.10 myslíte že když jsme se včera milovala mohla bych mít později na testu 2 čárky? 8o Nebo to je příliš brzo ?

lachtanice86
Kelišová 6032 příspěvků 09.10.18 11:20

Ovulační testy se nedělají ráno. A jinak je mi líto, ale vůbec nerozumím tomu co píšeš

Tichošlápek
Extra třída :D 10086 příspěvků 09.10.18 11:24
@Anonymní píše:
24.9 jsem to měla teď bych to mela dostat 25.10 myslíte že když jsme se včera milovala mohla bych mít později na testu 2 čárky? 8o Nebo to je příliš brzo ?

Teď moc nechápu na co se ptáš. Proste v den očekávané ms udělej test a uvidíš. Teoreticky by to mohlo vyjít i ze včerejšího sexu

blumen
Hvězda diskuse 41217 příspěvků 09.10.18 11:42
@Anonymní píše:
24.9 jsem to měla teď bych to mela dostat 25.10 myslíte že když jsme se včera milovala mohla bych mít později na testu 2 čárky? 8o Nebo to je příliš brzo ?

Taky nechapu otazku.

Proste ovulace zrejme prijde do 48 hodin. Po probehle ovulaci carka na ovulacnim testu zeslabne.

Tehotensky pak delej v den vynechane MS, to znamena za cca 14 dni od probehle ovulace. Driv to nema temer smysl, budou to jen dohady.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 12:11

Děkuji že odpovědět asi nechápete co píši protože jsem odepisovala pani před vámi jinak asi mám dnes ovulaci čárka na ovulačním testu je silnější než vcera

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >