Ovulační test 7 dní po vynechané ms

11.9.20 19:26

Ovulační test 7 dní po vynechané ms

Ahoj holky,
jdu za vámi pro radu..???? Poslední ms 11.8., cyklus mám 25 dní, cca 7 dní trvá ms..mrcha měla dorazit 5.9. tt negativní, ovulační (jiný doma bohužel nemám) vypadá takto..
Nemel by byt méně výrazný? Nejsem plašilka ani snažila, dítka už mám, jen mě zaráží to zpoždění, ještě se mi to nestalo ???? ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
895
11.9.20 19:31

Za mě je ten ovulační negativní. Jo a mimochodem taky jsem měla poslední MS 11.8 a další nedorazila 😀 zkus těhotenský test znovu a nejlíp mamatest. Mů dnešní vypadá takto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.9.20 19:38

Krásná práce, moc gratuluji :kytka: Mamatest jsem zkoušela včera a snehobilo, dítko už neplánujeme, raději bych, aby mrcha dorazila, nikdy před tím jsem to neměla, proto jsem z toho celkem zaskočená :zed: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7910
11.9.20 19:42

@valshirka81 ten ovulační test je negativní. Nic to neznamená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
895
11.9.20 19:43

@valshirka81Děkuji 😀taky už děti mám 😀 jestli nedorazí tak počkej, někde jsem četla, že tělo není stroj a když jednou vynechá tak se nic neděje, ale určitě bych zkusila zavolat na gynekologii.On pozitivní ovulační test může hlásit těhotenství, ale ten tvůj je negativní. Já ty testy mám pozitivní od pondělí, tak kdybys byla těhotná už by jsi na testu druhou čárku měla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.9.20 19:46

Díky moc za uklidnění dámy :D na gyndu jdu na štěstí v úterý, tak mi dr. snad řekne, kde se stala chyba ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama