Ovulacni test dr Max pozitivní?

Pk8
45
14.6.21 21:38

Ovulacni test dr Max pozitivni?

Ahoj holky, co myslite? Je tento ovu test pozitivni? Meli jsme sex vcera vecer a dnes je pritel na hokeji az do vecera, nerada bych ale propasla sanci :) tak jestli na nej mam cekat, co myslite? Nebo az zitra … ovulaci jsem vzdy měřila jen teplotou tak jsou ovu testy novinka pro me :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14.6.21 21:46

Rekla bych, ze ani jeden neni jednoznacne pozitivni. Testovala bych jeste tak dva dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6437
14.6.21 21:48

Ovulace prichazi cca 24-48 hodin od pozitivniho testu.
Ten prvni se mi jeste jako uplne pozitivni nezda, ale v radu hodin bude, nekdo taky nemusi mit obe carky stejne silne a presto ovulace probehne.
Takze ano, dneska bych pockala a jeste pojistila i zitra :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pk8
45
14.6.21 21:48

@Maminanamatersky to by bylo fajn kdyby to bylo az treba zitra, no budu urcite dal testovat. Dekuji za odpoved :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
752
14.6.21 21:51

Test mi ještě nepřijde pozitivní, možná zítra. Někdy se ovšem může stát, že nezachytíš vrchol. Ale sex bude stačit zítra. Říká se, že ideální frekvence je ob den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pk8
45
14.6.21 21:51

@Jogrr Jsem hrozny amatér co se ovu testu tyce, je tolik diskuzi a článku na tohle tema ze jsem se tim nejak poradne nemohla pročíst ale pokud je to tak jak pises tak by to bylo super, zitra by mi to hrálo uplne perfektne „do karet“ :D taky moc dekuju za odpoved :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pk8
45
14.6.21 21:53

@annali zitra urcite zkusime :) Ja prave nekde na nejake diskuzi cetla jak to nekomu nikdy nevyslo ten test jak mel a ze vzdy to bylo slabší ta čárka tak jsem se radeji zeptala :) dekuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1880
14.6.21 22:17

Za mě ani jeden není pozitivní, Dr. max to umí líp ;). Ale blíží se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pk8
45
14.6.21 22:20

@EvieK hlavne aby to netrvalo zase moc dlouho. Minuly mesic to prislo az nejaky 19DC a myslim ze se nam i zadarilo protoze se mi na testu objevil duch ale pak sjem to se zpožděním dostala. Tak si myslim ze se to nestihlo udržet, ale kdo vi :/ kazdopadne budu zkouset a dekuji za odpoved, jsem rada, ze vim ze dr max byva i silnejsi. Tak dekuji moc:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6437
15.6.21 00:14

@Pk8 ja pri tretim tehotenstvi mela lutealni fazi pouze 7 dni a jsou z toho dvojcata, takze pokud je vse, jak ma byt, i takto kratka faze staci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pk8
45
15.6.21 05:48

@Jogrr tak to strasne rada slysim :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.21 21:39

Ahoj,

Prosim holky co myslite je nejaky test pozitivni ztoho? Za me ten treti z leva, byl delany v patek a to me zaclo i bolet bricho, dnes vecer test uplne na levo uz je lehce slabsi.. dekuji za vase nazory :))

• Citovat
  • Nahlásit
Pk8
45
27.6.21 21:42
@Anonymní píše:
Ahoj,Prosim holky co myslite je nejaky test pozitivni ztoho? Za me ten treti z leva, byl delany v patek a to me zaclo i bolet bricho, dnes vecer test uplne na levo uz je lehce slabsi.. dekuji za vase nazory :))

Ahoj, podle me treti od spodu je … bazalku si nemeris?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.21 21:47

@Pk8 bohuzel to zatim nemerim.. taky se mi zda nejjasnejsi a odpovidali by tomu i ovulacni bolesti. sex jsme meli v utery vecer, myslis ze by se mohlo zadarit? 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Pk8
45
27.6.21 21:51
@Anonymní píše:
@Pk8 bohuzel to zatim nemerim.. taky se mi zda nejjasnejsi a odpovidali by tomu i ovulacni bolesti. sex jsme meli v utery vecer, myslis ze by se mohlo zadarit? 8o

Kdo vi, ja tomu zatim taky moc nerozumim a uplne se v tom neorientuji ale zatim muzu z mych zkusenosti rict ze ovu test ktery neni uplne ukázkový muze byt pozitivni. Mela jsem to stejne, nektere holky mi psaly ze vyloučeno, ze musi byt testovací čárka silnejsi nez kontrolní a ze nemam ani jeden pozitivni a ted mam duchy na těhotenském testu ;) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat