Ovulační test dva dny pozitivní

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dzafi
Nováček 10 příspěvků 22.02.17 12:12
Ovulacni test dva dny pozitivni

Ahoj holky, tak konecne ovulacni test ukazal dve carky…testovaci carku silnejsi…proto jsme vcera vecer na to skocili. Dnes mam opet silnejsi testovaci carku…takze pojistit to zase radsi vecer? :) diky za rady

Přečtěte si článek: Ovulační testy – jak je správně použít?

Reakce:

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 22.02.17 12:23

A těhotná nejsi? :kytka: Já takto zjistila těhotenství :lol:

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 22.02.17 12:30

Já to měla jako ty, druhý den silnější čárky už sex nebyl a k otěhotnění to stačilo. Sex byl den před a v den prvního pozitivního ov. testu

Dzafi
Nováček 10 příspěvků 22.02.17 12:36

Tehotensky test jsem si nedelala :) menstruace probehl pred 3 dny :) u nas byl pouze vcera kdy jsem zjistila silnejsi carku…jestli tam byla i prdevcirem nevim :) radsi pojisim :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 12:37

Holky včera mě vyšel pozitivní ovu test styk byl dopoledne a ovu test zjištěn odpoledne. Jsem 30dc jinak vždy vycházeli stejně silné čárky je možné ze mám ovu těsně před menses poslední menses byla 23.1. A zítra by měla přijít.

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 22.02.17 12:37

@Dzafi před 3mi týdny ne?

Cipiseklu
Kecalka 248 příspěvků 1 inzerát 22.02.17 12:58
@Anonymní píše:
Holky včera mě vyšel pozitivní ovu test styk byl dopoledne a ovu test zjištěn odpoledne. Jsem 30dc jinak vždy vycházeli stejně silné čárky je možné ze mám ovu těsně před menses poslední menses byla 23.1. A zítra by měla přijít.

Já měla tento měsíc ovu 3 dny před ms potvrzenou dr a zatím ms nikde ale testovat mám až min a 10 dní od ovulace kdyby stále ms nikde - slova lékaře :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 13:02

Tak to jsme na tom úplně stejně je tedy možné když byl styk včera dopoledne ze se podařilo? dnes už je čárka slabší pošlu foto.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec a Šafářová jsou konečně spolu, na rande vyrazili v Brně

Konečně spolu! Ačkoliv tenistka Lucie Šafářová v Praze slavila vítězství... číst dále >

Muchlovačka dne: Modelka Němcová div nevytrhla tajemnému fešákovi jazyk

Slavná česká topmodelka Petra Němcová (39) si v současné chvíli užívá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >