Ovulační test - jsem z toho jelen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.19 15:53
Ovulační test - jsem z toho jelen

Ahojky, první měsíc jsem se začala kamarádit s ovulačními testy. Objednala jsem si Adiel see now. Jenže až jsem je měla doma, tak jsem si přečetla nějaké recenze a prý mívá málo barviva. Včera a předevčírem jsem na nich měla docela pěkné druhé čárky. Ne tak syté jako kontrolní, ale tak z poloviny. To bylo 10 dc a 11 dc. Vzhledem k těm recenzím jsme na tom radši zapracovali. Ty testy jsem dělala od 5. DC a každý den o trošku zesílili a právě ten 10 a 11 dc byly nejsilnější. A dneska jsem dělala už dva a zeslábly. Ty druhé čárky jsou prostě skoro znatelné. Tak já nevím… Je možné, že ovulace proběhla a tím, že to najednou tak zesláblo se mohlo zadařit? Četla jsem, že spermie se v těle drží i tři dny, tak že by to třeba mohlo být tím, že je to slabší? Jsem z toho úplně tumpachová…

Reakce:
Levixka
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 24.03.19 16:03
@Anonymní píše:
Ahojky, první měsíc jsem se začala kamarádit s ovulačními testy. Objednala jsem si Adiel see now. Jenže až jsem je měla doma, tak jsem si přečetla nějaké recenze a prý mívá málo barviva. Včera a předevčírem jsem na nich měla docela pěkné druhé čárky. Ne tak syté jako kontrolní, ale tak z poloviny. To bylo 10 dc a 11 dc. Vzhledem k těm recenzím jsme na tom radši zapracovali. Ty testy jsem dělala od 5. DC a každý den o trošku zesílili a právě ten 10 a 11 dc byly nejsilnější. A dneska jsem dělala už dva a zeslábly. Ty druhé čárky jsou prostě skoro znatelné. Tak já nevím… Je možné, že ovulace proběhla a tím, že to najednou tak zesláblo se mohlo zadařit? Četla jsem, že spermie se v těle drží i tři dny, tak že by to třeba mohlo být tím, že je to slabší? Jsem z toho úplně tumpachová…

Pokles je běžný :) řeknu to zjednodušeně. Před ovulaci je test bílý (případně u nějakých žen slabá čárka) a postupně od 1DC do ovulace postupně sílí, den kdy je nejvíc výrazná čárka (největší koncentrace LH hormonu) tak zhruba do 48hod nastane ovulace a další den čárka zeslabne, protože hladina LH hormonu zase prudce spadne dolů a pak buď je test postupně do ms úplně bílí, anebo někdo má celý cyklus velmi slabou druhou čárku :) Při ovulaci a testech není od ovulace do MS druhá čárka pořád. Pracuji na jiným principu než těhotenské. Určitě se vše doctes na fórech :)

Váš příspěvek
Reklama