Ovulační test každý den slabší

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

blackdreamgirl
Povídálka 31 příspěvků 03.02.18 11:29
Ovulacni test kazdy den slabsi

Zdravim damy. Mame trileteho kluka a chteli by jsme druhe ditko. Otehotnela jsem v podstate neplanovane v posledni den menstruace. Avsak po porodu se cyklus meni a pak jsem brala leta antikoncepci. Posledni cyklus jsem mela 31 dni, takze od 10 dnu si delam ovulacni testy. Avsak carka na testu je porad slabsi, dnes uz jen duch, a to bych se mela blizit ke plodnym dnum. Samozrejme nechraneny sex mame. Myslite ze to muze byt tehotenstvi? Prijde mi to brzo v cyklu. Doted jsem si ovu nehlidala…takze vibec newim. :?

Reakce:

tyčinka
Závislačka 2741 příspěvků 03.02.18 11:37

@blackdreamgirl ahoj a kolik jsi dc dnes? A jak dlouhou mas ms :mavam: ja pri 27-28 msm ms tri dny a ovulace je kolem 11-12.Kdyby to bylo tehu tak by silil

blackdreamgirl
Povídálka 31 příspěvků 03.02.18 12:00

16 den cyklu. Ja prave cetla ze po oplodneni hormon lh klesa. Tak 4 dny

Elis95
Kecalka 250 příspěvků 03.02.18 13:04
@blackdreamgirl píše:
16 den cyklu. Ja prave cetla ze po oplodneni hormon lh klesa. Tak 4 dny

Ahoj :mavam: A máš fotky?:)

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2256 příspěvků 03.02.18 13:12

@blackdreamgirl muze byt ovu az nekdy i 20 den, porad testuj a uvidis, treba mas kratkou tu fazi po ovulaci. A kdy delas ty testiky a jaky mas?

blackdreamgirl
Povídálka 31 příspěvků 03.02.18 14:48

@Elis95 fotky?

blackdreamgirl
Povídálka 31 příspěvků 03.02.18 14:49

@Vicky1 odpoledne kdyz dorazim z prace. Predtim par hodin nepiju. Nevim z lekarny dr max.

radkka
Generální žvanilka 20514 příspěvků 03.02.18 14:57

Můžeš mít ovulaci až 20 DC… V těhotenství ovu testy sílí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.18 16:05

Holky, přidám se do diskuze. Mám podobný problém. Od dr mám potvrzenou ovulaci 10.den cyklu. Samozřejmě jsme se snažili, ale teď jsem po ovu 5.den a na testech mám pořád 2 čárky. Snažíme se 4 měsíce a nikdy jsem na ovu testech 2 čárky neměla, pokaždé sněhobílé, tak jsem zmatená. Pro jistotu jsem dělala i tt, ale ten je negativní. Myslíte, že je naděje na těhu?

Elis95
Kecalka 250 příspěvků 03.02.18 18:02
@blackdreamgirl píše:
@Elis95 fotky?

Ano fotky testů

Elis95
Kecalka 250 příspěvků 03.02.18 18:04
@Anonymní píše:
Holky, přidám se do diskuze. Mám podobný problém. Od dr mám potvrzenou ovulaci 10.den cyklu. Samozřejmě jsme se snažili, ale teď jsem po ovu 5.den a na testech mám pořád 2 čárky. Snažíme se 4 měsíce a nikdy jsem na ovu testech 2 čárky neměla, pokaždé sněhobílé, tak jsem zmatená. Pro jistotu jsem dělala i tt, ale ten je negativní. Myslíte, že je naděje na těhu?

Ale toto je vše negativní

blackdreamgirl
Povídálka 31 příspěvků 03.02.18 18:30
@Elis95 píše:
Ahoj :mavam: A máš fotky?:)

Nn nemam… :( sly rovnou do kose

Elis95
Kecalka 250 příspěvků 03.02.18 18:36
@blackdreamgirl píše:
Nn nemam… :( sly rovnou do kose

Tak u mě je třeba pořád přítomný hormon LH. Ale pokaždé v jiné koncentraci. Jednou méně jednou více. Ale pořád jsou testy negativní. Pozitivní test mám testovací čárku tlustší než kontrolní :)

blackdreamgirl
Povídálka 31 příspěvků 18.02.18 13:12

Tak ovu probehla az ve 20.dc. samozree jsme na to vlitli…ted mam den den spozdeni. Rano prujem, od rana nevolnost takovy divny motani hlavy a pichani v podbrisku ale jine nez je tlak pred ms. Poslednich par dni silena bolest v krizech a hrozna plynatost. Avsak test nega… co myslite…? :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

GLOSA: Moderátor i aktivista. Kam až zajde superangažovaný Moravec?

Otázky Václava Moravce (OVM) již dávno nejsou diváckým trhákem. Jeho... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >