Reklama

Ovulační test, kdy proběhne oplodnění?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Majdalenka952
Stálice 53 příspěvků 07.03.18 09:20
Ovulacni test, kdy probehne oplodneni?

Dobry den, chtela bych se zeptat, jakou mam sanci na otehotneni, pokud byl vcera uplne ukazkove pozitivni ovulacni test, a sex probehl vcera, ale i predevcirem? Snazime se uz rok a pul, a ovulaci jsem takovouhle jests nemela, tak aby byla druha carka silnejsi nez kontrolni, dekuju :oops:

Nejnovější recenze z kategorie Ovulační testy

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 07.03.18 09:23

@Majdalenka952 no tohle není pozitivní ovulační test, ale je pravda že ne každému se podaří pozitivní výsledek zachytit. Ale pokud ovulace opravdu proběhla, tak je možné že se to povede. Styk jste měli akorát v tu nejlepší dobu :)

andelka83
Neúnavná pisatelka 19347 příspěvků 07.03.18 09:25

Ovulace teprve bude do 24-48 h, takže bych to ještě pojistila. Jinak i pár dní před stačí, já mám synka ze styku 3 dny před ovulací. Jinak je to pravděpodobnost normální, asi 15-20%.

Majdalenka952
Stálice 53 příspěvků 07.03.18 09:25
@Zara.Ray píše:
@Majdalenka952 no tohle není pozitivní ovulační test, ale je pravda že ne každému se podaří pozitivní výsledek zachytit. Ale pokud ovulace opravdu proběhla, tak je možné že se to povede. Styk jste měli akorát v tu nejlepší dobu :)

On je tem test vzhuru nohama vis? Nejak blbe jsem to vyfotila, proto rikam, ze ta druha carka je silnejsi nez ta kontrolni :oops:

Majdalenka952
Stálice 53 příspěvků 07.03.18 09:27
@andelka83 píše:
Ovulace teprve bude do 24-48 h, takže bych to ještě pojistila. Jinak i pár dní před stačí, já mám synka ze styku 3 dny před ovulací. Jinak je to pravděpodobnost normální, asi 15-20%.
dekuji, cetla jsem ze spermie v tele vydrzi 48 hodin bez problemu, tudiz bych mohla mit sanci :oops:

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 07.03.18 09:28

@Majdalenka952 jeje no jo. Já si ani nevšimla :) tak to ještě pojistěte. A Uvidí s za dva týdny :) držím palce :hug:

Majdalenka952
Stálice 53 příspěvků 07.03.18 09:30
@Zara.Ray píše:
@Majdalenka952 jeje no jo. Já si ani nevšimla :) tak to ještě pojistěte. A Uvidí s za dva týdny :) držím palce :hug:

Taky jsem to tam mohla napsat rovnou :D dekuji, doufam ze to vyjde :kytka:

Majdalenka952
Stálice 53 příspěvků 07.03.18 09:40

Dnes vypada test stejne, jak je to mozny? :nevim: existuje nejaka silnejsi ovulace? :lol: brala jsem CLOSTILBEGYT, muze to byt tim? :think:

andelka83
Neúnavná pisatelka 19347 příspěvků 07.03.18 09:44
@Majdalenka952 píše:
dekuji, cetla jsem ze spermie v tele vydrzi 48 hodin bez problemu, tudiz bych mohla mit sanci :oops:

Vydrží až pět dní. Dva tři dny poměrně často a bez problémů.

Linduš91
Kecalka 175 příspěvků 07.03.18 09:48

@andelka83 Tak to jsi mě potěšila, že to jde i tak dlouho před ovulací. My jsme měli snažení v neděli večer a ovulace proběhla v noci z út na st (spíš k ránu). Myslíš, že je tedy nějaká šance oplodnění? Další snažení už tento cyklus nebude. Jinak já jsem asi nějaká retardovaná, ale ovulace byla až 3 dny od + (nejsilnějšího) tes­tu.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19347 příspěvků 07.03.18 09:56

@Linduš91 ty tři dny od pozitivního testu to může taky být. Šance určitě je.

Linduš91
Kecalka 175 příspěvků 07.03.18 10:07

@andelka83 Ono je těžké to časovat, když je manžel polovinu dnů v měsíci mimo domov :mrgreen: Proto jsem začala s ovu testy a BT - abych tušila, že se blíži. Ovulku samotnou na sobě poznám bez pochybností - není zrovna moc příjemná :roll: Tak děkuji a nezbývá než doufat, že nějaké ty potvůrky přežily. Plodného hlenu mám dost (snad až moc), tak by mohly snad mít přijatelné podmínky…Nicméně snažíme se už 5 měsíců a zatím nic, tak kdo ví…
Akorát jsem teď začala špinit, tak doufám, že to souvisí s ovulací a není to opět nějak rozházený cyklus…

andelka83
Neúnavná pisatelka 19347 příspěvků 07.03.18 10:14

@Linduš91 budu držet palce.

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 07.03.18 11:41

@Majdalenka952 prosímtě sice nevím jak je to s délkou pozitivního testu, ale jinak vím že ta ovulace proběhne za ( někde se uvádí) 12-72 hodin, ale spíš do těch 48 hodin po POZITIVNÍM testu. Takže to dnes pojistěte a jestli je možnost tak i zítra :)

Majdalenka952
Stálice 53 příspěvků 07.03.18 14:24
@Zara.Ray píše:
@Majdalenka952 prosímtě sice nevím jak je to s délkou pozitivního testu, ale jinak vím že ta ovulace proběhne za ( někde se uvádí) 12-72 hodin, ale spíš do těch 48 hodin po POZITIVNÍM testu. Takže to dnes pojistěte a jestli je možnost tak i zítra :)

No takmozny to je, me bylo divny ze mam dva dny pozitivni testy, myslela jsem, ze bude pozitivni jen jeden a pak bude slabnout 8o

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama