Ovulační test - má cenu dělat? Prosím o rady!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Toma18
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 31.07.19 11:40
Ovulační test, má cenu dělat? Prosím o rady!

Ahoj, chtěla bych se zeptat. Vcera jsem byla u doktorky a ta mi říkala, že mám folikul 17mm, že by mohla ovulace proběhnout v pátek. Myslíte, že má cenu, když dnes, zítra a v pátek udělám ovulacni test, když dříve jsem je nedělala? Nemám s tím zkušenosti. Moc díky.

Reakce:
Agáta 84
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 31.07.19 11:50

@Toma18 Smysl to určitě má :palec: Jenom je potřeba si uvědomit, že nefunguje jako tt. Čárka tam bude, ale musí být stejně silná- stejně vybavená, jako ta kontrolní..

Marlovee
Kecalka 320 příspěvků 31.07.19 11:52
@Toma18 píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat. Vcera jsem byla u doktorky a ta mi říkala, že mám folikul 17mm, že by mohla ovulace proběhnout v pátek. Myslíte, že má cenu, když dnes, zítra a v pátek udělám ovulacni test, když dříve jsem je nedělala? Nemám s tím zkušenosti. Moc díky.

Teď se vykašli na ovulační testy a sexujte :D Spermijky si klidně pár dní počkají, takže hurá do toho, když díky doktorce víš, že se ovulace blíží ;)

Toma18
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 31.07.19 11:54

@Marlovee no, mě jde spíše o to, že nevím, zda praskne :cry:. Minulý měsíc měl jen 9mm a nic.

Agáta 84
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 31.07.19 11:55
@Marlovee píše:
Teď se vykašli na ovulační testy a sexujte :D Spermijky si klidně pár dní počkají, takže hurá do toho, když díky doktorce víš, že se ovulace blíží ;)

Přesně tak..Následující 4dny bych z něj neslezla :lol:

Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1461 příspěvků 31.07.19 12:14
@Toma18 píše:
@Marlovee no, mě jde spíše o to, že nevím, zda praskne :cry:. Minulý měsíc měl jen 9mm a nic.

Ale to jestli praskne nebo ne ti ovulační test neukáže.

Safrik
Ukecaná baba ;) 1556 příspěvků 31.07.19 12:36

Proc ti nedala doktorka pregnyl, aby folikul praskl? Jinak jestli to to takhle rekla tak nenervuj sebe ani manzela testama a sexujte :palec:

Váš příspěvek
Reklama