Ovulační test - mám brát ještě jako pozitivní?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 13:20
Ovulační test - mám brát ještě jako pozitivní?

Ahoj holky, mám dnes 20DC z 29DC
Dnes ráno jsem si dělala a vyšel takto. Předposlední je ze včera odpoledne :lol:
Může tedy byt ještě dnes ovulace? :lol: Omlouvám se ale tyto testy dělám poprvé.
Děkuji a přeji hezký zbytek dne

Přečtěte si článek: Ovulační testy – jak je správně použít?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 13:24

Tady i s DC :lol: 2.dny jsem netestovala protože jsem si myslela, že už jsem po ovulaci ale BT tomu neodpovídala tak jsem to včera zkusila :lol:

smurfka
Vesmírná mluvilka 31823 příspěvků 1 inzerát 27.08.19 13:24

Ne pozitivní byl ten včera..ovulace tedy nastane za 24-48h po ovulačním testu ( tedy dnes nebo zítra )…snažte se..

smurfka
Vesmírná mluvilka 31823 příspěvků 1 inzerát 27.08.19 13:25

Snad bude ovulace dnes, protože jinak máš dost krátkou LF :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 13:26

@smurfka
Děkuji tak snad to nyní bude 7.vitězný měsíc :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 13:32

@smurfka
Většinou mám tedy 30DC - měsíc před jsem měla 33DC a teď právě 29DC
Měřila jsem teplotu a pořad 36.2-36.4 Vše jsem začala nyní 1 měsíc :lol: :oops:

Safrik
Ukecaná baba ;) 1557 příspěvků 27.08.19 13:56

Nejlepsi cas se snazit :andel:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 14:29

@Safrik
Ahojky, no už se těším až přijde z práce :lol: :oops: jako styk máme i normálně tak nějak každý den :D
Jinak už asi chápu proč to 7.mesicu nešlo když mám ovulaci takhle pozdě :oops:

Safrik
Ukecaná baba ;) 1557 příspěvků 27.08.19 19:36
@Anonymní píše:
@Safrik
Ahojky, no už se těším až přijde z práce :lol: :oops: jako styk máme i normálně tak nějak každý den :D
Jinak už asi chápu proč to 7.mesicu nešlo když mám ovulaci takhle pozdě :oops:

Taky mam ovulaci az 15/16 den cyklu :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 19:42

@Safrik
No já vlastně 19DC z 29DC :think: to je cca 10.dnů :roll: no uvidíme, snad to bude stačit :lol: nebo další cyklus může být zase delší a ovulace dřív :)
A ty to nějak řešíš? :lol: My plánujeme jít do CAR ale ještě jsem řekla, ze bych pockala :lol:

Safrik
Ukecaná baba ;) 1557 příspěvků 27.08.19 20:27
@Anonymní píše:
@Safrik
No já vlastně 19DC z 29DC :think: to je cca 10.dnů :roll: no uvidíme, snad to bude stačit :lol: nebo další cyklus může být zase delší a ovulace dřív :)
A ty to nějak řešíš? :lol: My plánujeme jít do CAR ale ještě jsem řekla, ze bych pockala :lol:

Tak my do car chodime, mame po ivf to zkoncilo biochemickym potratem. Tak ted jdem na iui.Ja bych to neodkladala, chodime do car rok a tehotna porad nejsem..

naka1911
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 28.08.19 09:32
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám dnes 20DC z 29DC
Dnes ráno jsem si dělala a vyšel takto. Předposlední je ze včera odpoledne :lol:
Může tedy byt ještě dnes ovulace? :lol: Omlouvám se ale tyto testy dělám poprvé.
Děkuji a přeji hezký zbytek dne

ten predposledni je pozitivni a ovulace nastane 12-48 hodin po tomto testu.

naka1911
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 28.08.19 09:35

LT faze 10 dni staci ale pokud chodite k dr. nechte si predepsat Duphaston ten ji prodlouzi a mozna dopomuze k tehu. zacina se brat po ovu 2tabl. denne 10 dni ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.19 10:41

@naka1911
Zatím to neřešíme s dr. Otěhotněla jsme ale bohužel nedopadlo to dobře a byla revize :,( (10tt) od té doby nic (7.cyklů) tak problém asi v otěhotnění nebude. Bohužel v tu dobu co měla přijít ms jsem dostala silnou chřipku a nevěděla jsem, že jsem těhotná, brala jsem všechnoy možné i nemožné léky. Pak byl stres kvůli stěhování a samotné stěhování - to jsem už věděla, ze jsem těhotná, snažila jsem se šetřit ale pak stejně špatný :,(
Uvidíme tento měsíc a příští dojdu už k lékaři. BT a ovulační testy jsem dělala tento měsíc právě poprvé tak zda jen tato ovulace není výjimka :think:

naka1911
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 28.08.19 12:46
@Anonymní píše:
@naka1911
Zatím to neřešíme s dr. Otěhotněla jsme ale bohužel nedopadlo to dobře a byla revize :,( (10tt) od té doby nic (7.cyklů) tak problém asi v otěhotnění nebude. Bohužel v tu dobu co měla přijít ms jsem dostala silnou chřipku a nevěděla jsem, že jsem těhotná, brala jsem všechnoy možné i nemožné léky. Pak byl stres kvůli stěhování a samotné stěhování - to jsem už věděla, ze jsem těhotná, snažila jsem se šetřit ale pak stejně špatný :,(
Uvidíme tento měsíc a příští dojdu už k lékaři. BT a ovulační testy jsem dělala tento měsíc právě poprvé tak zda jen tato ovulace není výjimka :think:

tak mozna muzes zkusit popijet kontryhelovy caj dva salky denne od 1 dc do ovu, ten podporuje rust sliznice a mozna prodlouzi lutealni fazi. drzim pestiky :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama