Ovulační test MedPharma - funguje jinak?

Anonymní
22.2.21 16:24

Ovulační test MedPharma - funguje jinak?

Ahoj holky, zakoupila jsem si nově ovulační testy značky MedPharma. Doposud jsem užívala jiné, jenže jsem zmatená z tohoto návodu. Je v něm zmíněno, že buď se objeví jen 1 čárka (=negativní), nebo 2 čárky (= pozitivní). U jiných značek to bylo tak, že dvě čárky se objevily vždy, ale pokud nebyly stejně silné nebo silnější, tak to byl negativní výsledek. Tak jak je to tady u této značky? Přidávám foto návodu.

Pozitivní to bude ať tam jsou 2 jakkoliv slabé, nebo klasicky až budou dvě stejné? Děkuji :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
189
22.2.21 21:26

Ahoj, pochopila sem to tak, ze když tam něco bude je to pozitvni výsledek ale mě hned vyjeli obě dvě, ale přijde mi to divny pze taky funguje na základě lh hormonu a citlivost tuším 20 tze je to divny, ze by stačilo jen náznak druhé čárky :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 06:31

@Jájinka01 Děkuji za komentář. Také jsem to tak dle návodu pochopila, ale zdá se mi to divné, že by tento jediný fungoval na jiném principu, než všechny ostatní. Asi na ně kašlu a koupím klasické, snad jsem to už nepromeškala (mám nepravidelnou MS i ovulaci, ale stejnou lutealní fázi, tak podle toho počítám příchod menstruace). Včera byla testovací čárka slabá, což bych podle ostatních brala za negativní výsledek, ale takto těžko říct :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
189
23.2.21 07:01

Já pak zaznamenala i to, ze tam čárka skoro nebyla ale jak je to v pribalovém letáku myšleno, taky mi úplně nedává smysl :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
24.2.21 22:03

Já je používala 2 měsíce. Před ovu mi čárka zesílila. Jinak se mi tam 2 čárky objevovaly po několik dní, takže funguje jako klasické. Nicméně to vybarvování je špatné, barva se nejdříve hodně rozlije a pomalu mizí. Doporučuji jinou značku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 22:40
@Katka1002 píše:
Já je používala 2 měsíce. Před ovu mi čárka zesílila. Jinak se mi tam 2 čárky objevovaly po několik dní, takže funguje jako klasické. Nicméně to vybarvování je špatné, barva se nejdříve hodně rozlije a pomalu mizí. Doporučuji jinou značku.

S tou barvou mi to dělá úplně stejně :cert: Já měla jeden den slabě viditelnou a teď vůbec, tak fakt nevím. A ten den ovulace rozhodně nebyla, měla jsem to pojištěné i jiným testem. Příště už tuto značku nekupuju, jsou divné a vůbec jim nerozumím…

• Citovat
  • Nahlásit
7
25.2.21 09:07
@Anonymní píše:
S tou barvou mi to dělá úplně stejně :cert: Já měla jeden den slabě viditelnou a teď vůbec, tak fakt nevím. A ten den ovulace rozhodně nebyla, měla jsem to pojištěné i jiným testem. Příště už tuto značku nekupuju, jsou divné a vůbec jim nerozumím…

To určitě nebyla. Mně to ovulaci ukázalo, byl to dokonce jediný den, kdy se to vybarvilo hned tak jak má, ne že zůstala růžová dlouho rozpitá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat