Ovulační test - můžete poradit ?

1180
19.9.07 21:21

Ovulační test - můžete poradit ?

Ahojky,
můžete mi doporučit nějaký spolehlivý a vyzkoušený ovulační test ? Než jsem poprvé otěhotněla měřila jsem BT, ale teď s malou čerticí je to nemožné. Zatím jsme to teď 2 měsíce nechali s manželem na přírodě a na výpočtu, ale asi mi to až tak přesně nevyšlo (MS navíc dorazila o den dřív) nebo nebyla ještě ta správná konstelace 8) :wink: … teď bych to chtěla zkusit s ovu testem, aby bylo jasné, kdy opravdu je ovulace tady. S jakým máte zkušenost ? Chtěla jsem si vybrat jeden z těchto: http://www.lekarna.cz/shop.php?…

Díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3496
19.9.07 21:24

http://www.lekarna.cz/…1ks-untraco/

Ahoj, já jednou použila tenhle a otěhotněla /po 9ti měsících snažení/. Mohla to být ale i náhoda.
Přeji brzy //

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
486
20.9.07 00:27

tak holky nebudu k vůli tomu zakládat novou diskuzi,ale dneska jsem použila přesně ten,jak tu dávala odkaz zari. a chci se zeptat: úplně slaboulinká druhá čárka to asi nebude přesně ono,že? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.9.07 07:36

Já měla taky úúúúplně slaboulinkou druhou čárku a vyšlo to… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
Sarik78
20.9.07 10:23

JA ovulacnim testum neverim :? Kamaradka si je delala, porad ji vychazelo ze plodne dny nema a zrovna v ty dny otehotnela. JA si ovu testy nedelala. Ja jsem sazela na metodu 10. - 20.den cyklu obden soulozit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
21.9.07 15:33

Ahoj holky.
Já používám ovulační testy COMFORT, jsou tam tři v balení a tojí 119 Kč a jsem s nimi spokojená. Když je druhá na testu nejsilnější (nikdy ale ne tak silná jako ta první, ale dost výrazná), tak mám i ovulační bolesti. Tak si myslím, že fungují. Tenhle měsíc jsem jich koupila 12 a testuju už od 11 dne cyklu, dnes jsem 16. den a určitě ty testy fungujou, jak mají. Jen je třeba dodržovat to, že se nesmí 2 hodiny před testováním moc pít.
Slabá druhá u mě znamená, že se ovulace buď blíží, nebo už proběhla.
Přeju Vám hodně štěstí a úspěchů nejen v testování.
Míša

• Nahlásit
  • Citovat
1180
21.9.07 18:03

Ahoj,
díky za tipy a rady - tak jsem nakonec objednala - v baleni je celkem 6 ks, takze zacnu tak ten 11. nebo 12. den. Já mám totiž pocit, že ačkoliv by podle výpočtů měla být ovulace tak ten 15. - 16. den (podle tabulek při cyklu 28 - 29 dní), tak u mě bude tak ten 13. nebo 14. den - aspoň podle bolestí v podbřišku. Takže budu testovat a testovat a testovat … :D Četla jsem, že by se mělo testovat spíš odpoledne nebo večer, kdy je hladina hormonu nejvyšší, nejnižší je prý ráno a taky před tím delší dobu nepít. 8O 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.9.07 08:10

Ahoj Paraplicko,
s tou ovulací je to dost nejednoznačný. Když jsem jí zachtila poprvé, tak byla 18. den, pak 16., 17. a teď byla už 15. den cyklu. Menstruační cyklus mám dlouhý 29 dní s tím, že od té doby, co se snažíme, se to malinko rozhodilo 28-32 dní. Já mám ještě tu výhodu, že v době ovulace mám bolesti, takže jí poznám i tak, ale dřív to tak nebylo. Hormonálku už neberu rok a půl a ovulační bolesti mám teprve 4. měsíc ( snažíme se asi 5 měsíců).
Tak dej vědět, jak jsi s testama dopadla.
Papa Míša

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama