Ovulační test není úplně silný a proběhla ovu

Anonymní
23.10.20 08:05

Ovulační test není úplně silný a proběhla ovu

Ahoj,
Beru B6 a gynex jelikož jsem měla ovulaci až 16 DC a mě 25dc.
Diky tomu mě dle cyclotestu (speciální teploměr na měření BT) vyšla BT a nejvíc plodina fáze tedy ovulace.
Správně jsem měla nejnižší teplotu, dnes lehce vyšší ale dle svých starých grafu zítra čekám prudký vzestup.
Včera večer jsme měla klasické křeče v podbřišku, také mám tyhle příznaky už navnímané a i cyclotestu určil ovu dle BT (zná předchozí měsíce z měření).
Včera to byl 10 DC a dnes 11 DC takže úspíšení ovulace se povedlo.
Ale zarazilo mě že test včera v 11 hodin nebyl až tak silný a dnes už slabne.
Take někdo nemáte vždy úplně silný ovu test?
Ten výraznější je včera a ten na černé ploše je dnes ráno s růstem BT tedy ovulace už odchází :*

Příspěvek upraven 23.10.20 v 13:36

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
23.10.20 09:21

Ahoj. Ovulacni test je pozitivni jen pokud je carka stejne silna nebo silnejsi nez kontrolni. To co mas na fotce je negativni test a muze ti takto vychazet cely mesic. Je dobre se testovat delsi dobu a ve stejny cas.

• Citovat
  • Nahlásit
166
23.10.20 09:37

Ahoj.Taky si myslím že je negativní 😏
Já takové měla od 10 DC a pozitivní byl až 26 DC a opravdu ta čárka byla silná jako kontrolní. Jeste to zkousej určitě dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14198
23.10.20 10:41

Tohle je negativní ovulační test. Za mně je nejlepší měření teploty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.20 13:31

Děkuji

Děkuji všem. Rozumím že jsou negativní ale už nemá smysl měřít dal ovulaci, opravdu proběhla v ten den asi v noci musela, ráno co byla aspoň tady ta na fotce nejsilnejsi, mám to potvrzeno měřením bt. V 21 večer, 10dc me bolel podbrisek.
Měřím už dlouho a mám pravidelně ovulaci jen tento měsíc přišla dřív. Holt pro mě ty ovu testy nebudou. Nevidím v tom přínos takto by mi ovulace utekla a BT mi to ukazuje krásně. Dle měření bt a bolesti v podbřišku vím že byla a graf mi to i sám označí z Fertility Friend ale ovu test to nezachytil! Za pár dní vložil graf kde je to krásné vidět. Takže všem, bacha na ovu test, u mě byl prostě pozitivní dusik nejsilnější :mavam:

Příspěvek upraven 24.10.20 v 07:07

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.20 13:34
@lachtanice86 píše:
Tohle je negativní ovulační test. Za mně je nejlepší měření teploty

Souhlasím postupovat dle ovu testu tak mi to uteče. Měřila jsem dnes znovu a už byl ovu test úplně čistý, taky aby ne když BT roste nad ovulační hodnotu. Namerila jsem si ovu sama díky cyclotest a zapisování do grafu ale chtěla jsem to ovu testy doplnit.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.20 07:04

Info pro všechny snažilky

Ahoj všem,
Na ovu testy že opravdu spoléhat nedá a jistě je jen měření bt.
Díky ovu testům jsem aspoň věřila pocitově nejsilnějšímu duchu viz foto a to protože mě bolel podbrisek a byl pokles bt před ovu. Ještě, že jsem si neřekla že to není silné jak kontrolní a že počkám
Ovulace samozřejmě byla 11 den. Dusík na ovu testu 10 dc, bolesti 10dc večer ml. 11 den ovu test negativní a přitom příznaky ovu. Poté už růst bt. Ovu potvrzena 11 dc :potlesk: :palec: přikládám foto

• Citovat
  • Nahlásit
499
25.10.20 23:25

Ahoj holky myslíte že se blíží ovulace? ovulacni testy jsem používala poprvé ale 23a24 byla jen slabounka čárka a dnes takto 1.7 jsme přišli v 15tt o miminko tak jsem chtěla zjistit jestli je ovulace znovu se snažíme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3709
25.10.20 23:45
@Anonymní píše:
Ahoj všem,
Na ovu testy že opravdu spoléhat nedá a jistě je jen měření bt.
Díky ovu testům jsem aspoň věřila pocitově nejsilnějšímu duchu viz foto a to protože mě bolel podbrisek a byl pokles bt před ovu. Ještě, že jsem si neřekla že to není silné jak kontrolní a že počkám
Ovulace samozřejmě byla 11 den. Dusík na ovu testu 10 dc, bolesti 10dc večer ml. 11 den ovu test negativní a přitom příznaky ovu. Poté už růst bt. Ovu potvrzena 11 dc :potlesk: :palec: přikládám foto

Myslím, že není úplně splněno pravidlo tři po šesti. Tudíž bych si tou ovulací zas až tolik jistá nebyla…
A čím měříš, že máš tak vysoké teploty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.10.20 04:58

Ahoj, ačkoli jsem měla celý cyklus negativní ovulační test, otěhotněla jsem :) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama