Ovulační test a nepravidelná ms

Anonymní
9.8.20 12:57

Ovulační test nepravidelná ms

Ahoj všichni, chtěla jsem se zeptat včera a dneska jsem si dělala ovulační test. Včera mi vyšel trochu se slabší čárkou a dneska s trochu silnější čárkou myslíte, ze se blíží ovulace nebo už ovuluju? Mám nepravidelnou ms a ted jsem skoro dva měsíce vynechala nejspíš kvůli stresu. Tehotensky test jsem si dělala asi před 2 tydny a negativni. Od uterka se snažíme o dítě. Chtěla bych mít jistotu a trefit se na ten hlavní den. Děkuji předem za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
178
9.8.20 13:12

Než jsem začala brát ha, snažila jsem se vypozorovat ovulací, testy mi vždycky přišly matoucí, měla jsem i všechny příznaky ale test stále negativní. Osvědčilo se mi sledovat hlen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5004
9.8.20 13:15

Jeste to pozitivní není, budeš muset testovat dal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 13:20
Děkuji vám za odpověď holky. Dobře budu testovat dál. A myslíte ze by se to mohlo podařit v ten uterek kdy jsme se snažili i přesto, že jsem to dva měsíce neměla? Snažili jsme se v úterý dvakrát a pak včera jednou.
@JancaS84 píše:
Jeste to pozitivní není, budeš muset testovat dal.
  • Citovat
  • Nahlásit
3344
9.8.20 14:11

Ty testy si schovávej a nevyhazuj. Ideálně si je lep na papír pod sebou, ať vidíš, jak čárka sílí nebo slábne. To ti napoví, jestli se ovulace blíží nebo je po ní.
V úterý to vyjít nemohlo, když ještě nebyla ovulace.
Jinak - než se „snažit“ jeden den dvakrát a pak 4 dny nic, je lepší zkoušet každý druhý/třetí den, jednou stačí :-)
A jestli máš nepravidelnou ms, tak doporučuju měřit bazální teplotu - budeš vědět poměrně přesně, kdy ovuluješ.
Hodně zdaru ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 15:14
@Whitedog píše:
Ty testy si schovávej a nevyhazuj. Ideálně si je lep na papír pod sebou, ať vidíš, jak čárka sílí nebo slábne. To ti napoví, jestli se ovulace blíží nebo je po ní.
V úterý to vyjít nemohlo, když ještě nebyla ovulace.
Jinak - než se „snažit“ jeden den dvakrát a pak 4 dny nic, je lepší zkoušet každý druhý/třetí den, jednou stačí :-)
A jestli máš nepravidelnou ms, tak doporučuju měřit bazální teplotu - budeš vědět poměrně přesně, kdy ovuluješ.
Hodně zdaru ;-)

Dobře moc děkuji za rady, tak snad brzy vyjde :andel: a ještě se zeptám, kdy si asi mám udělat test? A když ta čárka sílí, tak znamená to, ze brzy ovulace přijde?

• Citovat
  • Nahlásit
3344
9.8.20 15:47

Ovulační testy si dělej každý den cca ve stejný čas, myslím, že lepší je odpoledne. Ale aspoň 2 hodiny předtím moc nepij, ať neředíš moč a nemáš zkreslený test.
Kdybys měla testovat takhle celé 2-3 měsíce, tak se ti to prodraží. To je lepší měřit tu bazální teplotu - aspoň ze začátku, abys věděla, kdy cca ti ta ovulace chodí. Anebo zajít k lékaři na folikulometrii - ultrazvukem se podívá na vaječníky a řekne cca na kdy se to chystá. Případně může konstatovat nějaký problém s ovulací.
Ta čárka, co máš dnes, je už poměrně dost silná. Teď pokračuj v testování ovu testy, určitě ještě několik dní - dokud ti nezačne slábnout.
Kdyby sis k tomu ještě měřila bazální teplotu, měla bys potvrzené, že ovu proběhla. Takhle to bude jen pravděpodobné.
V návodu obvykle píšou, že ovulace nastává 24-48 hodin po pozitivním testu. Takže jakmile budeš mít test pozitivní, tak ten den a následující den sexujte.
Těhotenský test nejdříve 10 dní po oplození, dříve to nemá smysl, nic ti neukáže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 16:22
@Whitedog píše:
Ovulační testy si dělej každý den cca ve stejný čas, myslím, že lepší je odpoledne. Ale aspoň 2 hodiny předtím moc nepij, ať neředíš moč a nemáš zkreslený test.
Kdybys měla testovat takhle celé 2-3 měsíce, tak se ti to prodraží. To je lepší měřit tu bazální teplotu - aspoň ze začátku, abys věděla, kdy cca ti ta ovulace chodí. Anebo zajít k lékaři na folikulometrii - ultrazvukem se podívá na vaječníky a řekne cca na kdy se to chystá. Případně může konstatovat nějaký problém s ovulací.
Ta čárka, co máš dnes, je už poměrně dost silná. Teď pokračuj v testování ovu testy, určitě ještě několik dní - dokud ti nezačne slábnout.
Kdyby sis k tomu ještě měřila bazální teplotu, měla bys potvrzené, že ovu proběhla. Takhle to bude jen pravděpodobné.
V návodu obvykle píšou, že ovulace nastává 24-48 hodin po pozitivním testu. Takže jakmile budeš mít test pozitivní, tak ten den a následující den sexujte.
Těhotenský test nejdříve 10 dní po oplození, dříve to nemá smysl, nic ti neukáže.

Dobře moc Vám děkuji. Budu pokračovat v testování, uvidím co zítra mi to ukáže :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.20 11:56

Ahoj, já se taky přidám. Vim, že se to omílá dokola všude po internetu, návod a diskuze umím číst taky, ale mohl by mi někdo hodný vysvětlit na jaký princip lze brát v úvahu lh testy?
Přiložím foto. Jasný vidím, že můj test je negativní, ale mě zajímá jestli se tímto aspoň duchovním proužkem blíží ta ovulka nebo ne. Mám 26ti dení cyklus..teď jsem poslední týden v šestinedělí po SP.
Dnes jsem 10den cyklu..mě přijde, že ovulace chodí dříve. Nevim, kdy začít s tím přesným testování popř. měřením bazální teploty. Ráda bych si to vypozorovala, těhotenství nevycházelo dle ms a ovulace..je brzy? Podle výpočtů mi to vychází zhruba 15 den cyklu..což je podle mě moc. Hlen jsem pozorovala před otěhotněním hodně..poslední měsíce moc nic..takže děkuji všem, kdo mi poradí vysvětlí..šla bych hned do přesnějšího měření, ale dělám na směny a prostě jsem to nedávala a nedávám ve stejný čas..kord noční..😠 děkuji všem hodným <3 admini anonym

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama