Reklama

Ovulační test pozitivní 3 dny po sobě?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

brozi
Nováček 3 příspěvky 03.01.17 11:13
Ovulacni test pozitivni 3 dny po sobe?

Ahoj holky je mozny mit 3 dny po sobe pozitivni ovulacni test? Ja az doted mela pokazdy pozizivni jen jeden den potr uz byla carka pokazdy slabsi. Kazdopadne ovulku mivam kolem 19DC a ted jsou ty testy 21-23DC coz je teda dost pozde si myslim…Co si o tom myslite?

Reklama

Reakce:

Rowora
Kecalka 201 příspěvků 03.01.17 11:24

…zkuste si udělat těhu test. Já když byla těhu, měla jsem takto pozitivní ovu testy :D

brozi
Nováček 3 příspěvky 03.01.17 11:29

@Rowora Ja prave normalne na sobe ovulaci poznam da se rict ze pokazdy ale tentokrat vubec nevim…Dekuji za Vas nazor:-) :D

smurfka
Nadpozemská drbna 29413 příspěvků 03.01.17 11:31

Taky se mi to stávalo..myslím jednou nebo dvakrát za 6 měsíců testování..
každopádně bych řekla že toto není pozitivní..( není ani stejně silná ani silnější než kontrolní )…
ale četla jsem že se to stát muže a že ovulace je tedy potom až ten poslední test - kdy začne následne čárka zase klesat..

smurfka
Nadpozemská drbna 29413 příspěvků 03.01.17 11:33

Tady jde i když je fotka menší jasně vidět že testovací čárka je více sytá než kontrolní..a to na tvé fotce postrádám. :think:

lisma
Ukecaná baba ;) 1361 příspěvků 1 inzerát 03.01.17 11:35

Toto ale nie sú pozitívne ovutesty, mrkni ešte raz do návodu ;)

kopretina 12
Kecalka 291 příspěvků 03.01.17 12:11

Myslím, že jsi tehotna. Taky jsem se divila pozitivním ovu testům a mam malou princeznu :-)

smurfka
Nadpozemská drbna 29413 příspěvků 03.01.17 12:12
@kopretina 12 píše:
Myslím, že jsi tehotna. Taky jsem se divila pozitivním ovu testům a mam malou princeznu :-)

pozitivní ovutest ( pokud ten její vůbec je ) 20dc určitě těhotenství neznačí..možná kdyby to bylo v den ms ale ne v polovině cyklu.. :roll: když normálně mývá ovulku 19dc tak za ty tři dny se to ani nezahnízdí pořádně..

Rowora
Kecalka 201 příspěvků 03.01.17 13:59

@smurfka nooo tak já si myslím, že to bylo myšleno spíš, že si paní v půlce cyklu dělala ovu testy a má je skoro pozitivní, že by mohla být těhotná od minulého cyklu… moje známá menstruovala ještě i v 3. měsíci těhotenství

kopretina 12
Kecalka 291 příspěvků 04.01.17 16:14
@smurfka píše:
pozitivní ovutest ( pokud ten její vůbec je ) 20dc určitě těhotenství neznačí..možná kdyby to bylo v den ms ale ne v polovině cyklu.. :roll: když normálně mývá ovulku 19dc tak za ty tři dny se to ani nezahnízdí pořádně..

měla jsem pozitivní ovulační testy asi týden v kuse. V té době jsem již byla v šestém týdnu těhotenství :-). Menstruaci jsem předtím měla, i když trochu slabší. Dle dr. je to běžné. Ovulační a těhotenský test je prý založen na podobném principu, dokonce ovulační test prý ukáže těhotenství ještě dřív než těhotenský, jenže zde je samozřejmě možné zaměnit ovulaci s těhotenstvím, tak se to nepoužívá.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Postránecký náhle končí v televizi. Nemoc si vybírá svou daň

Snažil se být statečný a splnit své pracovní závazky, zdravotní stav ale již... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama