Ovulační test, sílí, nebo ne?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Majdalenka952
Stálice 56 příspěvků 23.04.18 11:54
Ovulacni test, sili, nebo ne?

Zdravim, jsem ted 3.tyden po samovolnem potratu bez revize.. Hned po skonceni krvaceni, ktere trvalo tyden, jsem zacala delat ovulacni testy, pan doktor mi rekl, ze ikdyz jsem ovulaci normalne nemela, dostavila se jen po clostilbegytu, tak po potratu se muze nahodit, a ze mam zkouset testy.. No testy delam uz 14 dni, a zdaji se mi porad stejne, co to teda znamena, nebo vidite ze by silily? Ten 3.je jiny, takze ten beru jakoze tam neni.. Jsem zoufala :? :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 23.04.18 11:57

@Majdalenka952 no já bych řekla že bys měla počkat a testovat až po první menstruaci. Já jsem po potratu též neměla pozitivní test a krásná čárka mi naskočila v půlce mého cyklu po druhé menstruaci. Podle mě to může být u každé jinak. Navíc testy nejsou vždy věrohodné. Zkus spíš měřit bazalní teplotu.

smurfka
Nadpozemská drbna 29810 příspěvků 23.04.18 11:57

Zkoušej dál..já dělala celý měsíc prostě každý den až do případné další ms a někdy jsem měla ovulaci až 23,24 dc..někdy 18dc atd..takže zkoušej..mě se pak ovulace zlepšila po gynexu, nosifolu atd..to jsem pak mývala 12-14dc

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6424 příspěvků 23.04.18 12:00

@Majdalenka952 já bych počkala a testy začala dělat až po ms.

vertunka
Závislačka 4642 příspěvků 23.04.18 12:06

Podle me nesílí.

Majdalenka952
Stálice 56 příspěvků 23.04.18 12:08

Jojo, gynex taky mam.. Taky jsem myslela az po dalsi ms, potrat preci neni pocitanej jako ms, ale doktor mi rekl ze tesne po potratu muue ovulka sama naskocit, a ze muzu hned i otehotnet, proto to zkousim.. Hlavne muj cyklus je kolem 100 dni, a to cekat nevydrzim :nevim:

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 23.04.18 12:17

Ne..

smurfka
Nadpozemská drbna 29810 příspěvků 23.04.18 12:25

@Majdalenka952 a děláš je správně?
ne z ranní moči, před testováním cca 2h nepít, nebo pít opravdu minimálně…a dělat každý den ve stejný čas?

Tichošlápek
Extra třída :D 10472 příspěvků 23.04.18 12:26

@Majdalenka952 jasně negativní testy, nemusí před ovulaci nutně ale sílit - muze najednou skočit pozitivita. Pokud nevíš délku cyklu, tak ti nezbyde než testovat každy den.

pikola
Neúnavná pisatelka 19275 příspěvků 23.04.18 12:40
@Majdalenka952 píše:
Jojo, gynex taky mam.. Taky jsem myslela az po dalsi ms, potrat preci neni pocitanej jako ms, ale doktor mi rekl ze tesne po potratu muue ovulka sama naskocit, a ze muzu hned i otehotnet, proto to zkousim.. Hlavne muj cyklus je kolem 100 dni, a to cekat nevydrzim :nevim:

Když máš cyklus 100 dní, tak kolem 21 dne lovíš asi marně. Ovulace může být kdykoliv, měla by jsi spíš řešit komplexně problém.

Pavlínečka28
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 23.04.18 13:35

Skus nasadit Macu. Já mám sice už 3 děti z nepovedeného manželství, ale teď se s přítelem už 8 měsíců snažíme o miminko. Předtím jsem vždy otěhotněla hned po měsíci. Jenže teď mi dr zjistil policistické vaječníky. Od ledna jsem byla bez ovu. V Březnu jsem si koupila Macu a začala ji užívat. A minulí týden ve středu konečně pozitivní ovulační test.Maca se bere jako superpotravina na spoustu věcí takže ji můžeš klidně skusit.

Majdalenka952
Stálice 56 příspěvků 23.04.18 16:06

Dekuju za vsechny rady, ale abych objasnila situaci a o co mi jde.. Muj cyklus nekdy trva 32 a nekdy 120 dni, vetsinou je to ale tech 100 +-3dny, takze nikdy nevim jak to vyjde.. vecne jsem byla na vyvolavackach, ted na to mam gynex, ovulaci jsem nemela, protoze polycystycke vajecniky.. Po clostylbegytu hned prvni mesic ovulace a hned jsem otehotnela a bohuzel potratila.. A ano delam testy spravne, teda aspon myslim, kazdy den mezi 16.00 a 17.00, prijdu z prace ve 3 a od te doby nepiju, az po testu, takze myslim, ze tady chybu nedelam..

Majdalenka952
Stálice 56 příspěvků 23.04.18 16:47

Dekuju za vsechny rady, ale abych objasnila situaci a o co mi jde.. Muj cyklus nekdy trva 32 a nekdy 120 dni, vetsinou je to ale tech 100 +-3dny, takze nikdy nevim jak to vyjde.. vecne jsem byla na vyvolavackach, ted na to mam gynex, ovulaci jsem nemela, protoze polycystycke vajecniky.. Po clostylbegytu hned prvni mesic ovulace a hned jsem otehotnela a bohuzel potratila.. A ano delam testy spravne, teda aspon myslim, kazdy den mezi 16.00 a 17.00, prijdu z prace ve 3 a od te doby nepiju, az po testu, takze myslim, ze tady chybu nedelam..

Pavlínečka28
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 23.04.18 18:18

@Majdalenka952 Já mám také PCO, ale právě Maca mi pomůže to výléčit. Vždyť už po měsíci užívání mám ovulaci což jsem vůbec nečekala. Věřím že tobě by určitě pomohla také. A takhle dlouhé cykli to je až nezdravé

Majdalenka952
Stálice 56 příspěvků 23.04.18 21:39
@Pavlínečka28 píše:
@Majdalenka952 Já mám také PCO, ale právě Maca mi pomůže to výléčit. Vždyť už po měsíci užívání mám ovulaci což jsem vůbec nečekala. Věřím že tobě by určitě pomohla také. A takhle dlouhé cykli to je až nezdravé

Dekuji, vyzkousim to, a snad to pomuze :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >