Ovulační test, těhotenství nebo ne?

Anonymní
2.2.20 20:59

Ovulacni test, těhotenství nebo ne?

Dobry den, od 27.1 do 2.2 jsem si dělala ovu testy obden.

27.1- hodně slabá skoro neviditelná čárka..i tak jsme meli s pritelem sex

28.1- žádný test, žádný sex

29.1- bez testu ale sex ráno kolem 3 hodiny takze uz bylo spíše 30.1

30.1- druhá čárka byla celkem rychle ale furt nebyla tak dobra jako ta hlavní, též jsme meli s pritelem sex

31.1- druhá čárka byla vidět krásně hned, ale stále to nebylo ono, ale byl to muj snad první takhle krásně vybarvený proužek..ale za to bez sexu bohužel ????

1.1- bez sexu, bez testu

2.1- po nocni směně jsem to zkusila znovu (nepila jsem 2 hodiny nic) a uz tam ta čárka nebyla skoro ani vidět..

Ve shrnutí..meli jsme sex naposledy 30.1 (čtvrtek) a hned druhy den jsem měla nejlepší ze všech ovu test.. MS mam mit kolem 13,14.2..
myslíte ze by se mohlo zadarit či nikoliv? Moc bychom chtěli mimi, snažíme se uz 8 měsíců a bez úspěchu..omlouvám se za anonymitu..dekuji za odpovědi :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23371
2.2.20 21:02

Až ti vynechá menstruace, kup si těhotenský test a ten použij.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1980
2.2.20 21:04

Kolem 13,14 si udělej test pokud ti nedorazi MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1277
2.2.20 21:06

Netestuj, netestuj, netestuj. Sexuj, myslí na práci, na přátelé, na párty. Věř mi. Snaha 1,5 roku, pak úplný výmaz, nic neřešit, v práci povýšení, super, těšila jsem se, mimco odloženo, nehodí se. Hned první měsíc zpoždění a //. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2700
2.2.20 21:20

Na tvou otázku ti nikdo nedá zaručenou odpověď. V tuto chvíli by ti ji nedal ani tvůj gynekolog… Udělej si tt až budeš mít zpoždění. A neřeš to tolik. Přeji ať se brzy zadaří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 19:38

Ahoj, Chci se zeptat 6.1.2020 jsem měla menstruaci podle ovu kalendáře na internetu sem měla mít ovulaci 20.1. S přítelem jsme se milovali nechráněně 18 a 19.1. Jak jsem tak počítala měla bych menstruaci dostat dnes tedy 3.2. 2020 ráno přišlo takové hnědé špinění takové husté a jen když se otru papírem. Jinak už asi 14 dní mě bolí prsa někdy více někdy méně, občas se mi zamota hlava a mám pocit na zvracení ale nezvracim, také mě občas bolelo v podbřišku teď už ale ne často chodím i na záchod. Myslíte že bych mohla být těhotná nebo je to jenom náběh na MS? Děkuji

Příspěvek upraven 03.02.20 v 19:53

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 19:51

Ahoj, Chci se zeptat 6.1.2020 jsem měla menstruaci podle ovu kalendáře na internetu sem měla mít ovulaci 20.1. S přítelem jsme se milovali nechráněně 18 a 19.1. Jak jsem tak počítala měla bych menstruaci dostat dnes tedy 3.2. 2020 ráno přišlo takové hnědé špinění takové husté a jen když se otru papírem. Jinak už asi 14 dní mě bolí prsa někdy více někdy méně, občas se mi zamota hlava a mám pocit na zvracení ale nezvracim, také mě občas bolelo v podbřišku teď už ale ne často chodím i na zachod. Myslíte že bych mohla být těhotná nebo je to jenom náběh na MS? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama