Ovulační testy a měřeni BT, co dělám spatně?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.5.22 13:56

Ovulacni testy a mereni BT,co delam spatne?

Ahoj, treti mesic se snazime o miminko (konkretne jsme chteli zkusit holcicku do paru s braskou, tak hlidam ovu od zacatku). Delam si pravidelne ovulacni testy i merim BT, ale zatim jsem ani jednou metodou ovulaci nepoznala. Testy jsou vzdy jedna carka svetlejsi nez druha a takhle skoro celou dobu mereni (od 7 do 15 DC) a BT je porad stejna cely cyklus (36,8). Cykly mam presne 27 dni, v posledni dobe po prodelani covidu az extremne pravidelne. Jinak jsem vzdy mivala cykly od 26 do 31 dni. Jedine, jak se na me ovu projevuje je ovulacni hlen v obdobi od 10 do 12 DC. A moje otazka, stalo se nektere z Vas, ze mu testy ani teplota nic neukazovaly a presto se tehotenstvi podarilo? Bojim se, jestli nemam anovulacni cykly, ale zase si rikam, ze by nejspis nebyl ani ten hlen. Premyslim, jestli se na to mereni radeji nevyprdnout a nenechat to na prirode, treba me to jen zbytecne stresuje. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
520
23.5.22 14:38

Ty ovu testy…tím bych se zas tolik nestresovala, to hodně holek vůbec nezachytí tu vrcholnou fázi LH, takže mají třeba testy fakt celý cyklus negativní… ty testy sílí a slábnou? bez ohledu na to, jestli jsou negativní…
jak měříš BT? vaginálně? v puse? je divné, že bys měla celý cyklus 36,8, že by to neskočilo ani o stupínek… i u anovulačních cyklů teplota lítá nahoru dolů cik cak, jen tam není to pravidlo 3 vzestupné teploty na 6 nízkých…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1312
24.5.22 07:47

Zkus testovat od MS do MS (testy). Ne jen tyden. Je mozne, ze si treba nezachytila spravnou hladinu LH.
Ja v dobe předpokládané ovulace testovala okolo obeda a vecer.. A prvni dva tri mesice cely cyklus. Tak jsem zjistila, ze ovulaci mam posunutou.. Nemam ji uprostřed. I pri cyklu 28 dni.

Ta BT je zvlastni. Meris kazdy den ve stejnou hodinu ihned po probuzení? V pochve?
U anovulacnich jsou vetsinou teploty nizke, ale taky trochu hapruji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2401
20.6.22 05:36

Jaké máš ovu testy? Mám s jednou značkou výbornou zkušenost a s druhou špatnou (test mi ukázal sotva ducha), ale ten cyklus jsem otěhotněla :D

BT jsem si taky měřila, ale ovu mi zaznamenala o 2 dny později, než ovu test a hlen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat