Ovulační testy - dvakrát pozitivní?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

-Luciš-
Stálice 99 příspěvků 21.01.17 12:28
Ovulační testy - dvakrát pozitivní?

Ahoj holky.

Poslední menstruaci jsem měla 23.12., v době ovulace jsem byla u dr. a ta mi řekla, že mám opožděnou ovulaci. Měřila jsem nějakých 4, 5 dní, postupně sílil proužek. 17. 1 ráno jsem měla nejsilnější proužek na testu (silnější než ten druhý) a večer a další ráno už jen ducha… Pak už jsem neměřila. Dneska, ani nevím proč, znovu a proužek hodně silně zbarvený. Víc než minule, vyskočil okamžitě.

Tak jsem teď zmatená, co se vlastně děje. Navíc je teď partner mimo domov, tak jsem z toho dost rozladěná…

Stalo se to někomu z vás? Byl ten první test chybný? Já fakt nevím… :nevim:

Přečtěte si článek: Ovulace – doba pro početí miminka

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

-Luciš-
Stálice 99 příspěvků 21.01.17 12:30

Jo, a zapomněla jsem dodat, že jsem do té doby měla úplně výstavní cyklus… Tikal jak hodinky… Jen jsem měla cystu, která mi ho nejspíš rozhodila…

KatkaLib
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 21.01.17 13:01

Mno on ovulační test ti může vyjít pozitivní i v těhotenství :-D

histep
Závislačka 3445 příspěvků 21.01.17 13:15
@KatkaLib píše:
Mno on ovulační test ti může vyjít pozitivní i v těhotenství :-D

Tak tak. @-Luciš- zkus udělat těhotenský test. :mavam:

Edit:
I když… to je blbost, když koukám na datum prvního pozitivního testu, na TT je brzy. Skutečně to může být tak, že LH se zvýší, pak klesne, ale k ovulaci ještě nedojde. Pak nastane druhá vlna LH, opět ovulační test pozitivní a teď už třeba k ovu dojde…

ka2ka
Extra třída :D 12931 příspěvků 1 inzerát 21.01.17 13:18

Jo stalo a jsem těhotná ;)

KatkaLib
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 21.01.17 13:24

Tak jak dopadl test?

-Luciš-
Stálice 99 příspěvků 21.01.17 13:26

@histep ..A tak tedy myslíš, že těhotenství to nejspíš není…

Jediné co neobvyklého pozoruju, je bolest bradavek… Jenže si myslím, že je to tím, že jsem dala hodně prádla do pračky a možná se dobře nevymáchalo, tak je mám asi podrážděné od prášku nebo aviváže…

-Luciš-
Stálice 99 příspěvků 21.01.17 13:27

@KatkaLib Těhotenský test jsem ještě nedělala, říkám si, že ještě počkám, jestli v týdnu příjde menstruace…

-Luciš-
Stálice 99 příspěvků 21.01.17 13:29

No, jestli mám ovulaci až teď, tak je to pěkně naprd, přítele uvidím až v březnu… :( :(

KatkaLib
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 21.01.17 13:30
@-Luciš- píše:
@KatkaLib Těhotenský test jsem ještě nedělala, říkám si, že ještě počkám, jestli v týdnu příjde menstruace…

Zkus ho alespoň uvidíš na čem jsi, ale mě Ovu test ukazal gravitidu tak držím pěstí a ptfuj ptfuj :hug: :hug: :hug: :hug:

-Luciš-
Stálice 99 příspěvků 21.01.17 13:51

Tak díky za podporu…Těhotně se tedy necítím, ale třeba jo!! :) Zítra ho udělám…

-Luciš-
Stálice 99 příspěvků 21.01.17 13:52

Jo a holky, nevíte ještě, když je posunutá ovulace, jestli je posunutá i menstruace nebo to na to nemá vliv..?

KatkaLib
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 21.01.17 13:52
@-Luciš- píše:
Tak díky za podporu…Těhotně se tedy necítím, ale třeba jo!! :) Zítra ho udělám…

za málo a dej vedet jak jsi dopadla :hug: :kytka:

-Luciš-
Stálice 99 příspěvků 21.01.17 14:12

Určo dám :)

histep
Závislačka 3445 příspěvků 21.01.17 14:12
@-Luciš- píše:
Jo a holky, nevíte ještě, když je posunutá ovulace, jestli je posunutá i menstruace nebo to na to nemá vliv..?

Byla by posunutá i MS - počet dní od ovulace do menstruace je vždy stejný, ten se nemění.
Pokud jsi měla nejsilnější ovulační test 17.1. a pak to klesalo a dnes je 21., tak bys byla max 4 dny po ovulaci a to fakt nemůže být pozitivní ovulační test z přítomnosti hCG v moči.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >