Ovulační testy foto, co na to říkáte?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 08:49
Ovulacni testy foto, co na to rikate?

Prosim anonym kvuli snazeni, nikdo v okoli to nevi. Mam tyto vysledky ovu testu, ostatni delane pozdeji uz byly slabsi. Jsou delane v prumeru 2× denne. Podle UZ vim ze ovulace mi v cyklech probihaji, jen jsem zkoumala kdy presne. Muj nejpozitivnejsi test vidite, rano nic, pak takto pozitivni vecer a rano zase nic, takze i takto to muze vypadat. Zkousim je uz dyl a se stejnymi vysledky, asi ne na kazdeho ten navod funguje :), co myslite? Jake mate zkusenosti? Otehotnely jste nektera s takto „negativnim“ testem? :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 08:50

Foto tady :)

Sue2008
Kecalka 407 příspěvků 11.06.19 08:58

Ja to ani nezkoumala tak presne. Asi 3 cykly jsem si ovulacni testy delala a vypadaly podobne jako ty tvoje. Nikdy nebyl vylozene pozitivni. Tak jsem se na to vykaslala :roll:. Mam dve dcery :mrgreen:

Uživatel je onlinebartsch
Závislačka 4999 příspěvků 11.06.19 09:06
@Anonymní píše:
Prosim anonym kvuli snazeni, nikdo v okoli to nevi. Mam tyto vysledky ovu testu, ostatni delane pozdeji uz byly slabsi. Jsou delane v prumeru 2× denne. Podle UZ vim ze ovulace mi v cyklech probihaji, jen jsem zkoumala kdy presne. Muj nejpozitivnejsi test vidite, rano nic, pak takto pozitivni vecer a rano zase nic, takze i takto to muze vypadat. Zkousim je uz dyl a se stejnymi vysledky, asi ne na kazdeho ten navod funguje :), co myslite? Jake mate zkusenosti? Otehotnely jste nektera s takto „negativnim“ testem? :srdce:

Pozitivní není ani jeden, ale zkus měřit BT, tam tu ovulaci poznáš, kdy proběhla ;)

Kotatko03
Echt Kelišová 8707 příspěvků 11.06.19 09:16

Jen čtvrtý zleva se mi jeví jako pozitivní, ostatní ne (nebo opravdu mikro čárka) :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 09:38

@bartsch no prave ze je, mela jsem ovulaci den po tom nejsilnejsim testu, proto to sem davam, ze ten navod je nahouby, mam ovu potvrzenou UZ.. z me zkusenosti je OVU v den nejsilnejsi druhe carky proste, hodnoty mame kazda jine :hug:

Závislačka 4999 příspěvků 11.06.19 09:46
@Anonymní píše:
@bartsch no prave ze je, mela jsem ovulaci den po tom nejsilnejsim testu, proto to sem davam, ze ten navod je nahouby, mam ovu potvrzenou UZ.. z me zkusenosti je OVU v den nejsilnejsi druhe carky proste, hodnoty mame kazda jine :hug:

Zřejmě u tebe tu nejvyšší hladinu testy nezachytí - i ten čtvrtý není stejně silný nebo silnější jak ten testovací proužek. Já měla štěstí, že mi testy ukazovaly spolehlivě. Testovala jsem několik měsíců a nic. Otěhotněla jsem, až když jsem se na testování ovulace vykašlala, v práci nahlásila, že se vracím z RD a hodila těhotnění za hlavu… hmmm a byla jsem těhotná hned ten cyklus :mrgreen: Pokud máš ovulaci potvrzenou a je více méně pravidelně, tak bych se na testování vykašlala ;)

Marcelka146
Kelišová 5289 příspěvků 11.06.19 10:34

Moje testy byly pozitivní a podle UZ ovulace nebyla. Moje negativní testy byly mnohem víc silnější než tvoje nejsilnější čárka. Vůbec bych se nějakýma testama nestresovala. UZ máš stoprocentní.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 10:56

Zdravím všechny :) Taky jsem včera začala s testováním a vůbec mi není jasné zdali pozitivní je, nebo není. Jestli jsem na dobré cestě a nebo ne. Podle návodu mé výsledky jsou negativní, ale podle zkušeností některých z vás ovulace přichází.. Tak já nevím :nevim:
Co si myslíte?

Závislačka 4999 příspěvků 11.06.19 11:04
@Anonymní píše:
Zdravím všechny :) Taky jsem včera začala s testováním a vůbec mi není jasné zdali pozitivní je, nebo není. Jestli jsem na dobré cestě a nebo ne. Podle návodu mé výsledky jsou negativní, ale podle zkušeností některých z vás ovulace přichází.. Tak já nevím :nevim:
Co si myslíte?

Jsou negativní, ale víc z toho zatím nevyčteš :nevim:

Nikča-2
Nováček 8 příspěvků 11.06.19 11:10
@bartsch píše:
Zřejmě u tebe tu nejvyšší hladinu testy nezachytí - i ten čtvrtý není stejně silný nebo silnější jak ten testovací proužek. Já měla štěstí, že mi testy ukazovaly spolehlivě. Testovala jsem několik měsíců a nic. Otěhotněla jsem, až když jsem se na testování ovulace vykašlala, v práci nahlásila, že se vracím z RD a hodila těhotnění za hlavu… hmmm a byla jsem těhotná hned ten cyklus :mrgreen: Pokud máš ovulaci potvrzenou a je více méně pravidelně, tak bych se na testování vykašlala ;)

Každý tvrdí, že nejlepší cesta k otěhotnění je se na to vykašlat :D, ale ono to není snadné. Nikdy jsem děti moc neřešila, pořád mi připadalo že je ještě brzy a teď se 7 měsíců snažíme o miminko a nedaří se. A najednou jako kdyby pro mě nebylo nic důležitějšího :D :D

Závislačka 4999 příspěvků 11.06.19 11:18
@Nikča-2 píše:
Každý tvrdí, že nejlepší cesta k otěhotnění je se na to vykašlat :D, ale ono to není snadné. Nikdy jsem děti moc neřešila, pořád mi připadalo že je ještě brzy a teď se 7 měsíců snažíme o miminko a nedaří se. A najednou jako kdyby pro mě nebylo nic důležitějšího :D :D

To je jasné, jak hlava pracuje… ;) Já se na to fakt vybodla, že mě to jen stresuje a houby z toho. No a když jsem to nečekala, tak to tam bylo hned :mrgreen: Ten cyklus mi ovulace přišla o 2 dny dříve než obvykle. Už jsem sice netestovala, ale měla jsem velké ovulační bolesti, tak jsem poznala, že je. Ale bylo mi to tak nějak jedno. A byl to zrovna cyklus, kdy byl sex jen jednou, kvůli manželovu pracovnímu vytížení. Jen takové odběhnutí od práce a hned po akci jsem hned vyskočila a šla tu práci dodělat :mrgreen:

Nikča-2
Nováček 8 příspěvků 11.06.19 11:45
@bartsch píše:
To je jasné, jak hlava pracuje… ;) Já se na to fakt vybodla, že mě to jen stresuje a houby z toho. No a když jsem to nečekala, tak to tam bylo hned :mrgreen: Ten cyklus mi ovulace přišla o 2 dny dříve než obvykle. Už jsem sice netestovala, ale měla jsem velké ovulační bolesti, tak jsem poznala, že je. Ale bylo mi to tak nějak jedno. A byl to zrovna cyklus, kdy byl sex jen jednou, kvůli manželovu pracovnímu vytížení. Jen takové odběhnutí od práce a hned po akci jsem hned vyskočila a šla tu práci dodělat :mrgreen:

Tak to gratuluji :potlesk: :palec: Doufám že budu mít brzy taky takový štěstí :srdce: :hug:

Závislačka 4999 příspěvků 11.06.19 11:50

No, mé štěstí už má 10 let :mrgreen: ;) Neboj, přijde to, ale chápu, že psychika je prevít. Je potřeba se zaměřit na něco jiného. Teď si třeba užívat léta, dovolené, koníčků… s dětmi už je to s koníčky trochu těžší, tak si užít, co to jde ;)

Nikča-2
Nováček 8 příspěvků 11.06.19 12:12
@bartsch píše:
No, mé štěstí už má 10 let :mrgreen: ;) Neboj, přijde to, ale chápu, že psychika je prevít. Je potřeba se zaměřit na něco jiného. Teď si třeba užívat léta, dovolené, koníčků… s dětmi už je to s koníčky trochu těžší, tak si užít, co to jde ;)

Aha 10 let :mrgreen: Já jsem právě ta, která si užívá celý život, ale bohužel nemládnu a mé vajíčka taky ne :roll: :D Do toho partner tlačí že chce mimi, což mi taky nepřidává. Včera jsem začala s ovu testama a mám stejný problém jako většina (nepoznám zda-li je pozitivní, nebo negativní, nebo se ovu blíží) :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama