Ovulační testy - jak fungují?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.1.22 20:51

Ovulacni testy jak fungují

Ahoj může mi prosím někdo říct jestli je ten test negativni nebo pozitivní?

A když je třeba negativní tak by měla být jen jedna čárka ne? Nebo je vždycky druhá ale slabší? Nevím.. děkuji za vysvětlení

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
23.1.22 20:52

Přikládám test

Přikládám test

• Citovat
  • Nahlásit
1497
23.1.22 21:02

Co říká návod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14771
23.1.22 21:04

Aby byl pozitivní tak musí být druhá čárka stejně silná. Tento je negativní. Máš to napsano v návodu u testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1958
23.1.22 21:06

Negativní…Pozitivní je v případě, je li druhá čárka stejná jako kontrolní, nebo výraznější…Někdo má druhou čárku na testu běžně celý cyklus…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36834
23.1.22 21:13

Negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28731
23.1.22 21:16

Přečti si návod. Ta druhá čárka musi být stejna nebo silnější. Slabou čárku tam můžeš mít celý cyklus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.22 22:25

@JancaS84

A jakto že jsem dvakrát otěhotněla z cyklů, kdy mě nikdy nevycházely čárky ani stejné ani silnější? 8o, testovací v obou případech slabší

• Citovat
  • Nahlásit
1958
7.2.22 04:37

Nemusela jsi vystihnout ten správný vrchol toho nárůstu, já měla čárku na testu silnou ne však stejně silnou ani silnější, tudíž dle návodu negativní, další den už čárka o hodně slabší a otěhotněla jsem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.22 13:52

@Týnka Kikina

Nojo… Ale pak když to tady napíše každá ženská snažicim se tak je to akorát frustruje a přitom z toho cyklu otěhotní. Jsem úplně alergická na „musíš mít tmavší nebo stejnou jak kontrolní“. Ty holky to pak děsně srazí že ani ovulaci snad nemaj..

• Citovat
  • Nahlásit
1958
7.2.22 14:15

A proto jsme tu my, aby jsme jim dodaly naději a sdělily pro změnu opačnou zkušenost ;) Tak oni ty testy taky nejsou stoprocentní, nemůže nikdo tvrdit,,musíš mít,,…Ano, měla bys mít, ale…Četla jsem taky diskuze, kde měly holky dušíky a znamenalo to u nich ovulaci, jinak kdykoliv jindy na testu bílo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat