Ovulační testy - jak na to?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
klarka05
Povídálka 35 příspěvků 10.08.19 20:45
Ovulační testy - jak na to?

Hezký večer ženy, potřebovala bych poradit s tím, jak fungují ovulační testy. :? Přečetla jsem si návod i nespočet diskuzí, ale stejně jsem z toho jelen. :roll: Začali jsme se snažit před dvěma měsíci, obvykle mívám cyklus cca 26 dní, používám jenom mobilní aplikaci a doteď jsem to v podstatě neřešila, minulý měsíc jsem se spoléhala na plodné dny které ukazovala aplikace, ale dostala jsem to dřív, po 22dnech a když jsem ms do aplikace zadala, prepocitalo se to a plodné dny i ovulace vycházela hned par dni po ms. Tak jsem si koupila ovulační testy a zkusila jsem ho dnes, dva dny po skončení ms a je tam slabá čárka. Vím, že je negativní ale ovulace se tedy se blíží? Fakt takhle brzy? :think: a ještě něco.. Pokud bych ovulaci neměla vůbec a nemohla tedy otěhotnět, ukáže se vůbec nějaká čárka na testu nebo nic? Vždycky mě totiž při ovulaci hrozně bolelo břicho a ted posledních pár měsíců si právě vůbec nic takovyho nevybavuju.. Jinak se z ničeho nehroutim, vim ze je to hrozně krátká doba a dám tomu čas :) jen jsem chtěla zjistit kdy a jestli vůbec nějaká ovulka přijde ;)
Děkuji za váš čas a zkušenosti :srdce:

Reakce:
Jesik28
Nováček 6 příspěvků 12.08.19 12:54
Mam pozitivni evulacni test?

Ahojky chtěla bych se zeptat zda mam. pozitivni evulacni test? Delam to poprve

Váš příspěvek
Reklama