Ovulační testy - mám v tom zmatek

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Violla
Kecalka 269 příspěvků 07.12.18 22:01
Ovulační testy - mám v tom zmatek

Ahoj holky. Prosím zkušené snažilky :D Snažíme se o mimi půl roku. V srpnu se zadarilo ale odešlo to s menstruaci. K určení ovulace používám ovulacni testy. Podotýkám, že za celou dobu jsem testovací čárku nikdy neměla stejně silnou nebo silnější jako kontrolni. Stejně tomu bylo i tento měsíc. Tento měsíc jsem testovala od 8DC do 12DC protože jsem v tu dobu měla naruzovely vytok (ovulacni?) jinak jsem dal zbytek měsíce netestuji protože jak už jsem zmínila, nikdy carka nebyla stejně silná nebo silnější a testech různých značek. Zhruba před 4 dny jsem měla krémový bílý vytok. Dnes jsem si koupila ovulacni testy na další kolo snažení a ze zvědavosti udělala. No a nestačím se divit - poprvé za tu celou dobu mám silné testovací čárky. Tak si říkám jestli jsem do téhle doby měla vůbec ovulaci? Jsem z toho jelen :D Dnes jsem 17DC a do MS 11dni. cykly mám pravidelný 28 dní. Je možné že celou dobu ovulace nebyla? První fotka je z testování od toho 8DC a druhá z dneška.

Přečtěte si článek: Ovulační testy – jak je správně použít?

Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10876 příspěvků 07.12.18 22:05

Ty dnešní jsou wondfo? Pokud ano, tak jsou negativní, mají hodně barviva. Pokud je to jiná značka, tak ovulace muze teprve přijít.

Violla
Kecalka 269 příspěvků 07.12.18 22:07
@Tichošlápek píše:
Ty dnešní jsou wondfo? Pokud ano, tak jsou negativní, mají hodně barviva. Pokud je to jiná značka, tak ovulace muze teprve přijít.

Dnešní jsou Dr. Max. Od Maxe používám defakto od začátku snažení a jindy jsem testovala opravdu celý měsíc každý den a nikdy nebyli takhle silné

lachtanice86
Kelišová 6624 příspěvků 07.12.18 22:08

@Violla když nevíš kdy je ovulace doporučuji testovat jeden celý cyklus. Ne jen od 8dc do 12dc. Proč si vlastně testovala pouze do 12dc? A testovat stejnou značkou a ve stejný čas.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10876 příspěvků 07.12.18 22:08

@Violla tak to ovulka teprve bude. Můžeš mít kratší lutealni fázi nebo se ti tentokrat prodlouží cyklus - uvidíš :)

Violla
Kecalka 269 příspěvků 07.12.18 22:12
@lachtanice86 píše:
@Violla když nevíš kdy je ovulace doporučuji testovat jeden celý cyklus. Ne jen od 8dc do 12dc. Proč si vlastně testovala pouze do 12dc? A testovat stejnou značkou a ve stejný čas.

Již jsem psala, celou dobu testují celý měsíc každý den až do MS (jak magor :D) ale tenhle měsíc jsem vynechala

Violla
Kecalka 269 příspěvků 07.12.18 22:13
@Tichošlápek píše:
@Violla tak to ovulka teprve bude. Můžeš mít kratší lutealni fázi nebo se ti tentokrat prodlouží cyklus - uvidíš :)

No já nadšeně běžela za mužem že mám poprvé za tu dobu dvě čárky tak jsme šli tulit a zítra ještě radši pojistime :D

Lucy75
Kecalka 306 příspěvků 2 inzeráty 07.12.18 22:43

ano, jasně.. ovulace je sice průměrně osobně v polovině cyklu, ALE v přírodě a organismu nikdy nic nejde podle statistik a průměru.. znám paní, která otěhotněla při menstruaci (což bych nikdy nevěřila, ale měla ten měsíc sex jen 1×) a 17.den mi nepřipadá vůbec „divný“ prostě máte ovu později než přesně v půli.. směle do toho a přeju krásné mimi :srdce:

ii-ivuska
Kecalka 356 příspěvků 08.12.18 08:11

@Violla Pokud mas pravidelny cyklus 28 dmi, ovu by jsi mela mít v polovine cyklu. Mam taky takovy cyklus a ovu mam 14 - 17 den cyklu. A pri takovych testech jako mas ted ty zelene, jsem otěhotněla. Jen mej na mysli, ze po pozitivním testu nastava ovulace do 36 hodin. Takze je lepsi to pojistit minimalne ob den. ;) Tak drzim pesti :potlesk:

Violla
Kecalka 269 příspěvků 08.12.18 10:06
@ii-ivuska píše:
@Violla Pokud mas pravidelny cyklus 28 dmi, ovu by jsi mela mít v polovine cyklu. Mam taky takovy cyklus a ovu mam 14 - 17 den cyklu. A pri takovych testech jako mas ted ty zelene, jsem otěhotněla. Jen mej na mysli, ze po pozitivním testu nastava ovulace do 36 hodin. Takze je lepsi to pojistit minimalne ob den. ;) Tak drzim pesti :potlesk:

Děkuji. Já vím, že se ptám jak blbec ale prostě opravdu za ten půlrok nikdy carka takováhle nebyla. Nejsilnější byla vždycky kolem 12-14 DC ale ne až takhle. Tak jsem z toho vypleskla že mám asi konečně ovulaci a doufám že se zadari a bude vánoční dárek :D :andel:

ii-ivuska
Kecalka 356 příspěvků 08.12.18 13:45

@Violla ono to je klidně možné, ze máš cykly bez ovulace. Pokud by to nevyslo, tak vrele ma podporu otehotneni doporucuji Inofolic kapsle. Ten prave pomáhá k tomu, aby vajíčka dozravala a probihala ovulace. Vetsinou rozhodi cyklus, ale ma velke uspechy, vetsinou zeny otehotni po 2-3 mesicich. Uzivala jsem ho na doporučení kamaradky, ktere pomohl a ja také otehotnela. A co se tyka ovulacnich testu, osobně jsem byla spokojena s testy wondfo, vzdy mi ukazoval spolehlive at ovu byla ci nebyla.

Violla
Kecalka 269 příspěvků 08.12.18 13:56
@ii-ivuska píše:
@Violla ono to je klidně možné, ze máš cykly bez ovulace. Pokud by to nevyslo, tak vrele ma podporu otehotneni doporucuji Inofolic kapsle. Ten prave pomáhá k tomu, aby vajíčka dozravala a probihala ovulace. Vetsinou rozhodi cyklus, ale ma velke uspechy, vetsinou zeny otehotni po 2-3 mesicich. Uzivala jsem ho na doporučení kamaradky, ktere pomohl a ja také otehotnela. A co se tyka ovulacnich testu, osobně jsem byla spokojena s testy wondfo, vzdy mi ukazoval spolehlive at ovu byla ci nebyla.

Já právě používám od Maxe a vždy ukázal. Mimo plodné dny jen slabou čárku a v ovulaci silnější ale takhle silné nikdy. V srpnu se zadarilo ale odešlo to s menstruaci. Nikdy jsem cykly nezkoumala ale na druhou stranu mi přijde divné že kdybych třeba opravdu neměla ovulaci že mám cykly pravidelne jak hodinky 28 dní

ii-ivuska
Kecalka 356 příspěvků 08.12.18 17:37

@Violla Delka cyklu, bohuzel, nerika nic o tom zda ovu probehla nebo ne. Taky mam takto pravidelnou ms a jsou cykly bez.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >