Ovulační testy.. Negativní?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gabi37
Povídálka 31 příspěvků 27.03.19 18:46
Ovulační testy.. Negativní?

Ahoj holky :).. Prosím, chci se jen zeptat, co si o tom myslíte? Je možnost, že ten 16 DC byla ovulace? Testuji první měsíc a jsem z toho trošku jelen :lol:. Vím, že má být silnější, než ta druhá čárka, ale bolelo mě i v podbřišku v ten den a noc předtím… Tak jestli s tím nemáte náhodou zkušenost, že by vám ukazovalo negativní ovu a přitom byla a třeba jste i otěhotněla? Četla jsem o ovulačních testech i dost negativ, co se spolehlivosti týká. Děkuji :dance:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20464 příspěvků 27.03.19 19:04

Těžko říct, já ho taky neměla nikdy uplně pozitivní, jen ten digitální, proto jsem k tom měřila i teplotu abych to věděla jistě.

Gabi37
Povídálka 31 příspěvků 27.03.19 19:09

Jo? Právě někde se mi duch ukázal a na dalším ve stejnou dobu ne, to je normální.. Ale že ten 15DC to bylo nejsilnější a jde i vidět, tak hezky slábne. :think:

J.O.V
Kecalka 187 příspěvků 27.03.19 19:34

Já bych řekla ,že ovulace proběhla toho 16teho. Každopádně já to řešila měřením bazální teploty a tam jsem byla 100 jistá,kdy proběhla.

Gabi37
Povídálka 31 příspěvků 27.03.19 20:04

Ja teplotu ještě měřit nezkoušela. Ale pravda, že 15DC mi přišel čípek měkčí, více hůř hmatatelný a otevřený, od 17 DC zase pěkně dlouhý, tvrdý a zavřený.. Ale říkám, zkouším to sledovat první měsíc, takže jsem začátečník :lol:

Michaeluška
Nováček 1 příspěvek 27.03.19 20:52

Ahoj, já musím říct, že pozitivní ovulační test jsem viděla pouze 2×. V obou případech jsem byla těhotná :mrgreen: Ovulaci bych podle těch testů nepoznala…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.19 07:02

Ahoj já to měla úplně stejně jako ty, vůbec mi první měsíc nevyšel úplně pozitivní, jen slabá čárka a pak už den poté nic, měřila jsem k tomu teplotu, tak jsem věděla, že ovulace proběhla, hned první měření a po čtyřech měsících konečně zaděláno, podle těch ovu testu bych se moc neřídila, tam je to hodně o tom, kdy to testneš. ;)

LucBla
Nováček 3 příspěvky 28.03.19 09:24

Ahoj, záleží jestli máš „konvenční“ cykly (pardon za ten výraz, lepší mě nenapadl) nebo ne. Já například mám problémy s progesteronem, cyklus cca 35 dní a ovulace vypadá asi takto: Kolem 15 DC mám na testech takový hup, jako by se to chystalo, vypadá to podobně jako u tebe, ale nic z toho není. Ovulaci mám mezi 20-27 DC podle vaječníku, nejčastěji 22-23 DC, ale třeba tento měsíc až 27. Ovulaci poznám i podle čípku a u mě to doprovázejí i dost velké bolesti. Bazálku neměřím, čípek + testy jsou pro mě 100%, při ovulaci jsou vždy jasně pozitivní a to do konce v jakoukoliv dobu (7 - 21 h) a i bez dodržení 2 h nepít. Záleží tedy na tom, jak dlouhý máš cyklus, ale první 1-3 cykly bych doporučovala dělat testy celý cyklus ať vidíš, jak to vypadá. :mavam:

Gabi37
Povídálka 31 příspěvků 28.03.19 12:55

@LucBla :lol: super, cyklus mám pravidelný 27 až 28 dní, nikdy zatím jinak. Jak jsem psala už výše, tak i ten 15DC jsem měla čípek měkký, špatně hmatatelný, otevřený a bolest břicha, tak proto moc nechápu ty testy :lol:. Ale jak říkáš, mám v plánu testovat každý den do další MS, abych viděla, co budou testy ukazovat v dalších dnech. No, jsem na to zvědavá a děkuji :hug:

LucBla
Nováček 3 příspěvky 28.03.19 14:47

Jinak mě ještě napadlo, vidím tam u toho 16 DC čas 21..něco h večer? Já mívám nejsilnější čásku kolem 14 h (pokud testuješ víc měsíců tak ideálně +- ve stejnou dobu) Ze zkušenosti vím, že spíš se ukáže pozitivní test ráno (nejlépe po obědě) než večer, to i během ovulace mám po 21 hodině test negativní, možná je to tím a testuj odpoledne, max do 19 - 20 h.

Gabi37
Povídálka 31 příspěvků 28.03.19 16:44

@LucBla ano, je tam 21:30. Ten čípek jsem měla takový, jak jsem popisovala ten 15DC v těch 18:00, tak je možné, že by se třeba uvolnilo vajíčko večer či v noci a já testovala až další den, tedy 16 DC v půl desáté večer, proto by byla slabší čárka? Fakt nevím..

Majsky987
Povídálka 36 příspěvků 28.03.19 16:53
Pomuzete mi?????

Ahoj holky i ja bych prosila o radu..jsem na tom stejne jako zakladatelka - testuji prvni mesic hoc se snazime od zari :roll: a toho 24.3.(18 DC ) se mi zda ze to mohlo byt ono.. :nevim: Dekuji za radu a preji co nejdrive // :dance:

Lorelay.cz
Stálice 51 příspěvků 28.03.19 17:00

Já to měla stejně jako ty. Ovulační testy jsem nikdy neměla naprosto jasný. Jen jako ty. Myslela jsem že ovulace asi nebyla ale na konci měsíce jsem zjistila že se zadařilo :dance: Bohužel v 9tt už :srdce: nebilo. :,( Tak snad se brzo zadaří. Teď už měřím bazální teplotu a mám více jasno. I když podle teploty ovulace byla tak podle OT zase jen slabá čárka. :nevim:

Majsky987
Povídálka 36 příspěvků 28.03.19 17:03

Nejde mi pridat foto.. :,( :,( :,( :nevim:

Gabi37
Povídálka 31 příspěvků 28.03.19 17:50

@Lorelay.cz v prvni řadě Ti chci říct, že je mi to moc líto a držím palečky, at brzy zase vidíš dvě čárky :srdce: :hug:.. Vidíš, já si taky myslím, že klidně ovulka být mohla a celkem si nedokážu představit, že si měřím do toho i BT, která mi ukazuje ovulku a ovu test zase výsledek negativní, to už bych z toho byla úplný jelen :lol:. Tak buď budu mile překvapená, jelikož ten 15DC byl nechrán. pohl. styk a nebo budu měřit dal a třeba budu už příští měsíc zase o něco chytřejší. :*

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama